Gracz, który postawi cztery zakłady w STS, otrzyma zwrot wartości jednego z nich. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w promocji, jest posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego.

bonus w sts
11 PLN premii za jeden z czterech wytypowanych kuponów w STS

By uzyskać zwrot stawki postawionego w STS kuponu, należy zagrać zgodnie z poniższymi warunkami. Oto 4 punkty, dzięki którym ekstra kasa na koncie bonusowym gracza pojawi się w ciągu 5 dni od zakończenia danego etapu zabawy:

  1. premię uzyska gracz, który postawi 4 kupony
  2. za kwotę dokładnie 11 PLN
  3. co najmniej jedno ze zdarzeń będzie dotyczyć oferty live
  4. a minimum jeden kupon będzie pochodzić z aplikacji mobilnej STS

Jakie zakłady są wykluczone z promocji STS?
💸💸💸

W akcji promocyjnej bukmachera STS nie biorą udziału zakłady anulowane, pochodzące z Hitu DNia, Superoferty, STS Bezpieczny, MaxiKombi, oraz przy użyciu cash-out.

11 PLN premii za jeden z czterech wytypowanych kuponów w STS to promocja, która jest jest odnawiana każdego tygodnia, w którym rozstrzyga się dany etap promocji.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS ma 5 dni na wypłatę wygranych środków. Ekstra kasa przyznawana jest na konto bonusowe gracza. Oferta pozostaje aktualna od 19 sierpnia 2019 roku do odwołania.

Wypłata bonusu w STS

Sposobem na wypłacenie zgromadzonych środków bonusowych, jest obrót ich trzykrotnością po kursie co najmniej 1,91.

Więcej informacji o promocji można znaleźć na oficjalnej stronie bukmachera. Posiadanie aktywnego konta typera jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w walce o bonus.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEuropejska Dokładka – 20 złotych premii za wygrany kupon w Fortunie
Następny artykułBetclic powiększa wygraną nawet o połowę w weekend 23 – 26 sierpnia
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.