Bukmacher Betfan wychodzi do nowych graczy z ciekawą, bardzo obiecującą, promocją. Organizator oferuje nawet 20% ekstra za… No właśnie – jakie stawia warunki? O tym można przeczytać poniżej!

Gra bez podatku w w przypadku Betfan chleb powszedni. Zamiast zdzierać z graczy 12% podatku, Betfan daje je w prezencie. Jak to działa?

Gra bez podatku w Betfan

Warunkiem otrzymania bonusu w postaci 14% gratis, jest obstawienie kuponu na co najmniej dwa wybrane przez siebie zdarzenia po kursie łącznym co najmniej 2,00.

Chcąc uzyskać ekstra premię, należy obstawić zakład na minimum 4 zdarzenia po łącznym kursie 4,00. Taki krok gwarantuje zgarnięcie nawet 20% wygranej.

Betfan zwiększa współczynnik do 1 bez innych warunków. Jedyne, co trzeba zrobić, to:

  • obstawić kupon
  • na minimum 2 zdarzenia
  • po kursie co łącznym co najmniej 2,00
Kod promocyjny betfan
Darmowy kod promocyjny do Betfan

Skorzystać z bonusu mogą gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera Betfan. Osoby nieposiadające takiego konta, mogą je w każdej chwili założyć za pośrednictwem poniższego linku.

Gra bez ograniczeń możliwa jest 24h przez 7 dni w tygodniu u legalnego bukmachera Betfan, mającego zezwolenie Ministerstwa Finansów.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.