Wyjątkowa okazja dla użytkowników polskiego bukmachera STS. Gracze, którzy regularnie typują i dokonują obrotu tygodniowego na określoną kwotę, mogą liczyć na 30 PLN ekstra. Jak odebrać bonus? O tym w dalszej części wpisu.

30 PLN ekstra dla aktywnych graczy u polskiego bukmachera STS
30 PLN ekstra dla aktywnych graczy u polskiego bukmachera STS

By wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać. Wystarczy zalogować się na własne konto i kliknąć przycisk „weź udział”. Od chwili dołączenia do zabawy, organizator zaczyna liczyć obrót.

Jak odebrać bonus 30 PLN dla aktywnych graczy w STS? 💰

By odebrać 30 PLN ekstra, należy spełnić poniższe warunki:

  • zapisać się do promocji na www.STS.pl
  • grać regularnie (promocja dla aktywnych graczy)
  • dokonać obrotu na koncie depozytowym na kwotę minimum 200 PLN w skali tygodnia
  • stosować kurs minimalny 1,85

30 PLN zostanie przekazane na konto bonusowe. Rozliczenie przedsięwzięcia nastąpi do trzech dni od spełnienia wszystkich warunków akcji.

Warto pamiętać, że 30 PLN ekstra zdobędą gracze, którzy dokonają obrotu na koncie depozytowym w STS online na kwotę 200 PLN w okresie jednego etapu zabawy. Jeden etap promocji trwa od poniedziałku od 1:00 do niedzieli do 23:59.

Do promocji liczą się kupony:

  • solo
  • ako
  • z kursem minimum 1,85 (na moment rozliczania zakładu)

Każdy gracz uprawniony jest do odebrania wyłącznie jednego doładowania bonusowego w trakcie trwania pojedynczego etapu.

betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku
Najwyższy bonus na rynku – Betclic – kod promocyjny

Jakie zakłady są wyłączone z promocji u polskiego bukmachera STS?

Z promocji wyłączono kupony anulowane, wypłacone przy użyciu mechanizmu cash-out, oraz: STS Bezpieczny, zakłady na żywo, Superoferta, MaxiKombi, Hit Dnia, zakłady obstawione z konta bonusowego, oraz rozliczone jako zwrot.

Wypłata otrzymanego bonusu możliwa jest po obróceniu trzykrotnością otrzymanej kwoty. Przykład? Wygrywając 30 PLN bonusu, obróceniu powinna podlegać wartość 90 PLN. Do obrotu liczą się stawki tylko i wyłącznie z wygranych zakładów, w których zastosowano kurs nie mniejszy, niż 1,91.

Jeżeli gracz spełni warunki obrotu środkami, pieniądze zostaną przypisane do konta depozytowego. Gracz będzie mógł zdecydować, czy przeznaczyć je na dalszą grę, czy dokonać ich wypłaty.

Promocja rusza 13 stycznia 2020 roku i trwa do odwołania. Szczegóły regulaminu znajdują się na oficjalnej stronie bukmachera STS.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł10 tysięcy złotych na skoki u legalnego bukmachera STS
Następny artykułMecze online za darmo – jak je oglądać je u STS?
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.