50 PLN bonusu w Betfan dla nowych graczy

602

Gdyby tak jakiś bukmacher zaoferował nowym graczom nie tylko bonus w postaci 3000 złotych, ale również zakład bez ryzyka zupełnie za darmo? Marzenie, prawda? Betfan sprawia, że nierealne staje się realne!

Betfan freebet. Kod promocyjny "BETONLINE" - 50 PLN na obstawianie!
Betfan freebet. Kod promocyjny „BETONLINE” – 50 PLN na obstawianie!

Nowi gracze, którzy założą darmowe konto bukmacherskie w Betfan, otrzymają cały pakiet powitalny. Freebet w postaci nawet od 20 do 50 złotych za przegrany kupon to tylko wisienka na torcie Organizatora.

Zakład bez ryzyka za wpisanie kodu promocyjnego w Betfan!

Jeżeli podczas rejestracji gracz wpisze w okienku kod ,,BETONLINE”, otrzyma zakład bez ryzyka. Dla przykładu – jeżeli gracz obstawi kupon o wartości 40 złotych i w wyniku rozstrzygnięcia, zakład zostanie oznaczony jako przegrany, otrzyma 40 złotych freebetu.

Sytuacja ma się trochę inaczej w chwili, gdy kwota zakładu przekroczy pewną kwotę. Maksymalna wypłata w ramach zwrotu za przegrany kupon, to 50 złotych. Jeżeli więc użytkownik postawi 300 złotych i przegra, może liczyć na rekompensatę na poziomie 50 złotych.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak odebrać freebet?

By móc skorzystać z freebetu, należy wpłacić co najmniej 20 złotych i zagrać kupon na minimum 2 zdarzenia po kursie nie mniejszym niż 2.20. Brzmi banalnie? Owszem. I żadnych warunków więcej!

Na sam koniec warto dodać, że bukmacher Betfan działa w ramach zezwolenie Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że jego funkcjonowanie jest w pełni legalne i bezpieczne.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNowi gracze w STS zgarną nawet 1200 złotych
Następny artykuł20% ekstra w Betfan
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.