Nowi gracze w Betclic otrzymają 500 złotych cashbacku za wpisanie podczas rejestracji kodu promocyjnego. Czy na rynku jest obecnie lepsza oferta dla świeżych typerów? Chyba nie… 🙂

betclic kod promocyjny kod500
Aktualny bonus powitalny. Legalny bukmacher BetClic 2019

Kod promocyjny KOD500 przy rejestracji
🔔🔔🔔

Zezwolenie Ministerstwa Finansów, przyznawane legalnie działającym bukmacherom, gwarantuje w pełni zgodne z polskim prawem, funkcjonowanie. Betclic to bukmacher, którzy spełnia powyższe warunki, czyli Betclic to legalny bukmacher online.

By zarejestrować się w Betclic, nie trzeba spełniać skomplikowanych warunków. Wystarczy podać kilka swoich danych i cieszyć się możliwością nielimitowanego typowania.

Gracze, którzy podczas zakładania konta w Betclic wpiszą kod promocyjny KOD500, otrzymają gwarancję zakładu bez ryzyka. W razie niepowodzenia, na ich konto wrócą zagrane środki. Cashback dla nowych graczy wynosi aż 500 złotych.

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w Betclic. Czy może być lepsza wiadomość dla początkujących typerów? Chyba nie! Dzięki aktualnej promocji, nawet niepowodzenie może być zamienione w sukces.

W ramach pierwszego zakładu w Betclic, można wygrać, albo nie przegrać – super, prawda? 🙂

KOD500 kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic KOD500

Czym jest cashback?

Cashback to inaczej zakład bez ryzyka. To rarytas dla początkujących i zaawansowanych graczy. To gwarancja sukcesu w razie porażki i zwycięstwa. Dzięki skorzystaniu z oferty powitalnej w Betclic (wpisanie kodu promocyjnego KOD500 podczas zakładania konta), pierwsze typowanie jest zawsze szczęśliwe!

Poza bonusem w postaci cashbacku, Betclic oferuje wiele więcej ciekawych promocji. Warto zaglądać na stronę organizatora i korzystać z jego dobrodziejstw.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDo wygrania bilety VIP na mecz Chelsea – Liverpool
Następny artykułZwrot wartości kuponu za przegrane zdarzenie – 40 złotych bonusu w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.