Gracze, którzy w formularzu rejestracyjnym wpiszą kod promocyjny „KOD550”, otrzymają nawet 100% zwrotu w razie przegrania pierwszego kuponu. Szczegóły akcji można znaleźć poniżej.

550 PLN zwrotu z kodem KOD550 za przegrany pierwszy kupon w Betclic
550 PLN zwrotu z kodem KOD550 za przegrany pierwszy kupon w Betclic

Betclic – polski legalny bukmacher

Tylko bukmacherzy posiadający aktualne zezwolenie Ministerstwa Finansów RP, mogą świadczyć legalne usługi. Betclic to polski buk, który posiada licencję krajową i oferuje swoim podopiecznym wszystko w granicach prawa.

Betclic jest jednym z największych bukmacherów w kraju. Zaufały mu miliony użytkowników. Obecnie za rejestrację z kodem KOD550 na www.Betclic.pl, organizator zwraca do 100% stawki debiutanckiego kuponu w razie niepowodzenia.

KOD550 – aktualny kod promocyjny w Betlic

Obecnie obowiązująca akcja promocyjna, obejmuje kod bonusowy KOD550. Hasło to wpisane w formularzu rejestracyjnym, uprawnia do odbioru nawet 550 PLN w sytuacji, gdy zagrany pierwszy kupon „nie wejdzie”.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że 550 PLN to najwyższy dostępny cashback na rynku. Można go dostać wyłącznie od bukmachera Betclic po spełnieniu prostych warunków.

obstawianie w betclic z bonusem 550 cashback

Betclic wychodzi naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom graczy i oferuje swoje usługi na różnych kanałach dostępu. Zarówno klasycznie – na stronie www.Betclic.pl, jak i mobilnie – w aplikacji na telefony i tablety, można obstawiać z każdego miejsca na świecie.

Najwyższy cashback na rynku – „KOD550” w Betclic

Zwrot do 100% stawki kuponu (maksymalnie 550 PLN) możliwy jest, jeżeli gracz:

  1. Wejdzie na stronę Betclic.
  2. Zarejestruje konto za darmo, wpisując kod promocyjnyKOD550
  3. Dokona pierwszego depozytu.
  4. Obstawi kupon za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzyma 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Promocja obowiązuje wyłącznie tych typerów, którzy w trakcie rejestrowania konta w Betclic, wpisali kod promocyjny „KOD550” w odpowiednim miejscu formularza.

Aktualna promocja w Betclic to 550 PLN zwrotu z kodem KOD550 za przegrany pierwszy kupon. Aby być na bieżąco z kolejnymi akcjami, w których do zdobycia są ekstra środki, warto systematycznie odwiedzać portal bukmachera.

Konkursy, loterie i rankingi w Betclic

W Betclic można znaleźć nie tylko atrakcyjne promocje bukmacherskie, ale także konkursy i loterie z dużymi pulami nagród. Jak dołączyć do najlepszych graczy i znaleźć się na pierwszych miejscach rankingów? To bardzo proste – wystarczy dać szansę szczęściu 🙂

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Betclic zaprasza do zabawy nie tylko stałych, doświadczonych graczy. Polski buk oferuje zabawę każdemu – nawet zupełnym świeżynkom. Zwykle jest tak, że stawka „wejściowa” kuponu wynosi 1 PLN. To suma, na jaką może sobie pozwolić nawet zupełnie początkujący użytkownik.

Większość bukmacherów nagradza tylko trzech, maksymalnie pięciu najlepszych typerów. Betclic zwykle idzie dalej i oferuje nagrody dla dziesięciu, pięćdziesięciu, a nawet stu najlepszych.

W Betclic bez podatku VAT

Raz na jakiś czas, Betclic oferuje wyjątkowe promocje, w których głównym hasłem jest „VAT” (a raczej jego brak!). Co kilka miesięcy na stronie bukmachera pojawia się akcja, w której gracze nie muszą przejmować się podatkiem. Oznacza to wygrane powiększone o wartość VAT!

W obecnej chwili Betclic nie prowadzi tego typu akcji. Pozostaje oczekiwać na pojawienie się promocji bez vat na www.Betclic.pl.

Multi+ w Betclic – powiększone wygrane

Jak powiększyć swoje wygrane nawet o 50%? To bardzo proste – wziąć udział w akcji Multi+, polegającej na zwiększaniu wygranych wprost proporcjonalnie do ilośc zagranych zakładów. Hasło Multi+ brzmi: im więcej gracz, tym więcej wygrasz. Wszystko bez zbędnego wysiłku 🙂

Promocja Multi+ jest prezentowana systematycznie. Można mieć nadzieję, że tak pozostanie na kolejne długie miesiące! W końcu 50% wygranej więcej drogą nie chodzi, prawda?

Multi+, podobnie jak inne promocje w Betclic, obowiązuje nie tylko na klasycznym kanale dostępu, ale także na mobilnych urządzeniach.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze online za darmo – jak je oglądać je u STS?
Następny artykułGra w pasjansa – poradnik
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.