Tym razem bukmacher Betclic wychodzi z promocją dla fanów tenisa. Gracze, którzy ostawiają mecze tenisa na żywo, mogą liczyć się bonusem w postaci nawet 60 złotych!

60 PLN bonusu na mecze tenisa na żywo w Betclic

Warunki uruchomienia bonusu u bukmachera Betclic są bardzo proste i klarowne. Wystarczy skorzystać z promocji w dniach od 22 do 28 lipca 2019 roku i sprostać poniższym wymaganiom.

Jak uzyskać premię w Betclic?

  1. Obstawiamy kupon i rozstrzygamy go jako wygrany.
  2. Gramy kupon pojedynczy na wydarzenia z kategorii ,,tenis na żywo”.
  3. Stawiamy kupon po minimalnym kursie 2,00.
  4. Obstawiamy zakład za co najmniej 20 złotych.

Uwaga! Bukmacher Betclic przypomina, że kupony realizowane przy udziale CashOut nie wliczają się do promocji. Nie biorą udziału w zabawie również zakłady systemowe.

Spełnienie powyższych warunków i zagranie trzech kuponów, gwarantuje wypłatę 60 złotych premii. Realizacja wypłat ma nastąpić w poniedziałek, 29 lipca 2019 roku.

Darmowy kod promocyjny dla nowych graczy

By móc cieszyć się wygraną i bonusem w Betclic, należy zarobione środki obrócić co najmniej czterokrotnie po kursie kuponu minimum 2,00.

Warto pamiętać, że premie nie ulegają kumulacji, a zakłady postawione ze środków bonusowych, nie wliczają się do gry.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł50% premii na wydarzenia piłkarskie w Betclic
Następny artykułNowi gracze w STS zgarną nawet 1200 złotych
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.