Nie wszyscy wiedzą, że legalny bukmacher Betclic zwraca 10% stawki zagranego kuponu. Promocja dotyczy siatkarskiego Pucharu Świata i obowiązuje do 15 października 2019 roku.

Betclic zwraca 10% stawki kuponu w ramach siatkarskiego Pucharu Świata
Betclic zwraca 10% stawki kuponu w ramach siatkarskiego Pucharu Świata

Do 500 PLN zwrotu w Betclic

Betclic zwraca do 500 PLN graczom, którzy zapiszą się do promocji na oficjalnej stronie organizatora www.Betclic.pl i będą typować mecze siatkarskie od 4 do 15 października 2019 roku w ramach Pucharu Świata.

Promocja dotyczy zdarzeń przedmeczowych i z oferty na żywo. Zabawa obejmuje zarówno kupony pojedyncze, jak i wielokrotne. W sytuacji, gdy kupon „nie wejdzie”, 10% stawki trafi na bonusowe konto gracza. Maksymalna kwota cashbacku to 500 PLN.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Freebet sts – kod promocyjny

Wysokość kursu w promocji Siatkarski Cashback w Betclic

By kupon został zakwalifikowany do opisywanej promocji, musi zostać zagrany po kursie nie mniejszym, niż 1,50. Stawka zakładu nie jest z góry określona, więc można przyjąć że zależy tylko i wyłącznie od preferencji obstawiającego.

W akcji biorą udział mecze siatkarskie, rozegrane między 4 a 15 października 2019 roku w ramach siatkarskiego Pucharu Świata. Nie zostaną zaliczone spotkania z oferty siatkówki plażowej.

By móc korzystać ze środków, należy obrócić nimi czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00. Na obrót gracz ma 90 dni od momentu otrzymania premii.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLoteria w Totalbet – w Kasomanii pula nagród wynosi pół miliona złotych
Następny artykułBonus do 50 PLN za kupon KOMBI w LVBet
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.