Bonus co tydzień – czy takie hasło nie brzmi genialnie? Betclic, czyli legalny polski bukmacher, oferuje nawet 100 PLN bonusu w ramach promocji „Bonus co tydzień”. Szczegóły akcji w dalszej części wpisu.

Bonus co tydzień - nawet 100 PLN w promocji w Betclic
Bonus co tydzień – nawet 100 PLN w promocji w Betclic

Skorzystanie z jakichkolwiek promocji w branży bukmacherskiej, wymaga posiadania konta bukmacherskiego. Jeżeli ten wymóg zostaje spełniony, pozostaje tylko zlokalizowanie aktualnej akcji bonusowej i kliknięcie odpowiedniego banneru. W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy zapiszą się do akcji na podstronie promocji na www.Betclic.pl.

Po rejestracji i zapisaniu się do akcji, należy spełnić poniższe warunki:

 • obstawić dowolne dyscypliny
 • w okresie od 30 marca do 26 kwietnia 2020 roku
 • zagrać za co najmniej 20 PLN na kuponie
 • typować po kursie kuponu co najmniej 2,00
 • grać co najmniej 10 zakładów w każdym tygodniu trwania promocji 

Minimalny bonus tygodniowy wynosi 10 PLN. Im dłuższy czas obecności i brania czynnego udziału w promocji, tym wyższa premia.

Bonus co tydzień, czyli Liga Betclic, oferuje zabawę od 30 marca do 26 kwietnia 2020 roku. Uczestnictwo w promocji wymaga zapisów.

Promocja zostaje podzielona na cztery tygodniowe etapy:
Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia 
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia 
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia 
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia

Zwiększenie bonusu z 10 do 100 PLN w Betclic

10 PLN bonusu wpłynie na konto gracza, który spełni wymóg obstawienia minimum 1- zakładów tygodniowo. Jeśli w każdym kolejnym tygodniu gracz rozegra kwalifikowane kupony, jego bonus zwiększy się:

 • Pierwszy zakończony sukcesem tydzień 10 zł 
 • Drugi zakończony sukcesem tydzień 15 zł 
 • Trzeci zakończony sukcesem tydzień 25 zł 
 • Czwarty zakończony sukcesem tydzień 50 zł 
sts online bonus bez depozytu

Na jedno konto można w ramach opisywanej akcji przypisać maksymalnie 100 PLN. Taka suma uzależniona jest od spełniania wszystkich powyższych warunków we wszystkich tygodniach obowiązywania akcji.

W akcji biorą udział kupony pojedyncze i wielokrotne. Mogą obejmować zdarzenia live (czyli na żywo), oraz ofertę przedmeczową. Minimalny kurs kwalifikujący dany kupon, to 2,00 przy stawce minimalnej 20 PLN.

Wypłata bonusu w Betclic

Z promocji wyłączono kupony powtarzające się, oraz te, w których skorzystano z opcji cash-out. Wypłacenie środków pochodzących z nagrody, odbywa się pod warunkiem obrotu:

 • 6 krotnego
 • po kursie kuponu co najmniej 2,00
 • w ciągu 7 dni od momentu przyznania

Uwaga! Powyższa, jak i wszystkie inne promocje bukmacherskie Betclic (jak również www.STS.pl i innych), aktywują się wyłącznie wtedy, gdy typer posiada zweryfikowane konto bukmacherskie. Założenie go jest dziecinnie proste i wymaga jedynie kilku poświęconych minut.

Każdy bukmacher świadczący usługi, powinien posiadać zezwolenie Ministerstwa Finansów. Tylko taka licencja gwarantuje, że oferta jest w pełni zgodna z polskim prawem. Betclic posiada zezwolenie MF i świadczy legalne usługi polskim obywatelom.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie zakładów bukmacherskich – czy jest trudne?
Następny artykuł5 rzeczy, bez których nie powinieneś typować zakładów na e-sport
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.