W LVBet obstawianie Kombi odbywa się obecnie bez ryzyka. Bonus w postaci maksymalnie 50 PLN otrzymają gracze, którzy zagrają co najmniej 5 zdarzeń i jedno z nich „nie wejdzie”. Promocja obowiązuje do końca tego roku.

Bonus do 50 PLN za kupon KOMBI w LVBet
Bonus do 50 PLN za kupon KOMBI w LVBet

Do 50 PLN premii można otrzymać do końca tego roku, czyli do 29 grudnia 2019 do godziny 23:59. Kwalifikacja do bonusu zależy od posiadania aktywnego konta bukmacherskiego na www.LVBet.pl.

Zasady promocji KOMBI w LVBet

Skorzystanie z promocji, w której do zgarnięcia jest bonus do 50 PLN za kupon KOMBI w LVBet uzależnione jest od:

  • zagrania zakładu KOMBI
  • po kursie co najmniej 3,00
  • za stawkę nie niższą, niż 20 PLN
  • na co najmniej 5 zdarzeń danego tygodnia
  • z których jedno „nie wejdzie”
Freebet 20 PLN - eToto kod promocyjny
Etoto – kod promocyjny, freebet 20 PLN

Legalny bukmacher LVbet uzależnia wysokość bonusu od stawki kuponu. 50 PLN to maksymalna premia, jaką można uzyskać w jednym tygodniu zabawy.

Obrót bonusem to obowiązek gracza w razie chęci wykorzystania otrzymanej sumy. By móc wypłacić premię, należy obrócić nią trzykrotnie po kursie co najmniej 1,75. Na zagranie środkami, gracz ma 30 dni od chwili wygranej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic zwraca 10% stawki kuponu w ramach siatkarskiego Pucharu Świata
Następny artykułPromocja koszykarska w Betclic – 40 PLN ekstra w Misja: Basket
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.