Z kodem promocyjnym „KOD510”, granie w Betclic się opłaca. Za pierwszy kupon obstawiony u bukmachera, gracz otrzymuje bonus powitalny nawet 510 złotych. Jak otrzymać premię?

Bonus VIP w Betclic Polska. 510 PLN tylko u nas! Kod promocyjny "KOD510"!
Bonus powitalny w Betclic – nawet 510 złotych z kodem promocyjnym „KOD510”

Bonus powitalny w Betclic

Organizatorem akcji promocyjnej bonus powitalny 510, jest legalny bukmacher Betclic. Premia z kodem promocyjnym przyznawana jest w postaci cashbacku od przegranej na pierwszym zagranym kuponie na stronie www.Betclic.pl, bądź w aplikacji mobilnej.

510 złotych to suma maksymalna, jaką można zgarnąć, obstawiając debiutancki kupon. Standardowo, bukmacher Betclic oferuje niższą kwotę. Z kodem promocyjnym „KOD510”, bonus znacznie wzrasta.

Sposobem na zgarnięcie bonusu, jest założenie konta i wpisanie podczas rejestracji hasła promocyjnego „KOD510”. Nawet dla zupełnie początkujących typerów to bułka z masłem. Kod ma w sobie liczbę „510”, bo taka jest największa możliwa suma wygranej.

Kod promocyjny VIP Betclic

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Oto poradnik, dzięki któremu zgarnięcie premii powitalnej będzie jeszcze łatwiejsze. By umożliwić sobie zdobycie nagrody w postaci nawet 510 złotych, wystarczy:

  1. Założyć konto u bukmachera Betclic.
  2. Wpisać kod promocyjny „KOD510”.
  3. Dokonać pierwszej wpłaty.
  4. Zagrać pierwszy kupon.
  5. W razie przegranej – otrzymać 100% zwrotu (maksymalnie 510 PLN)

Nie wszyscy wiedzą, że bukmacher działa w 100% zgodnie z polskim prawem. Dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów, funkcjonowanie Betclic jest w pełni legalne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNagrody pieniężne i rzeczowe dla TOP50 graczy – Liga Typerów Fortuny
Następny artykułZakład bez ryzyka dla nowych graczy w Betclic – nawet do 510 PLN z kodem „KOD510”
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.