Nawet 2 tysiące złotych premii otrzymają w Betclic gracze, którzy znajdą się na pierwszych miejscach piłkarskiego wyzwania. Bukmacher wręcza bonus 30 najlepszym użytkownikom.

betclic promocja
Bonus w Betclic – nawet 2 tysiące złotych premii

Legalny bukmacher Betclic przyznaje od 50 do 2 000 złotych za obstawianie meczów piłki nożnej w okresie od 3 do 8 września 2019 roku. Nagrody pieniężne powędrują do trzydziestu graczy z największa ilością zebranych punktów.

Betclic przyznaje 2 punkty za każdą złotówkę postawioną w kuponach pojedynczych. Ten sam bukmacher oferuje 3 punkty za każdą złotówkę zagraną na zakładach wielokrotnych. Suma punktów z 5 dni, wskaże zwycięzców Wyzwania Betclic.

Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Jak typować w Wyzwaniu Betclic?

W promocji biorą udział typerzy, którzy zagrają według poniższych zasad:

  1. Dokonają zapisu do promocji na www.Betclic.pl
  2. Zagrają kupony na mecze piłkarskie w okresie 3 – 8 września 2019 roku.
  3. Wytypują zakłady po kursie co najmniej 1,50 za minimum 1 PLN.

Zakłady wyłączone z promocji Betclic

Organizator promocji (bukmacher Betclic), wyłączył z akcji zakłady powtarzające się, obstawione za kasę bonusową, oraz te, które można zakończyć przed rozstrzygnięciem wszystkich typów (z opcją cashout).

freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

Pierwsze miejsce w Wyzwaniu Betclic premiowane jest kwotą 2 tysiące złotych. Drugie miejsce – 1700 złotych premii. Trzecie, czwarte, piąte i kolejne – 1300, 1000, 800 itp.

Betclic funkcjonuje w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów RP. Działalność bukmachera jest w pełni legalna.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotalbet – freebet 10 PLN dla nowych graczy
Następny artykułNagrody pieniężne i rzeczowe dla TOP50 graczy – Liga Typerów Fortuny
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.