Co warto wiedzieć o rejestracji konta w firmie bukmacherskiej?

Wąskie grono Twoich znajomych posiada już konta w podmiotach hazardowych? Ty również chcesz do nich dołączyć? Masz zatem spory wybór. Możesz bowiem zdecydować się m.in. na firmę bukmacherską STS, która przoduje w rozmaitych rankingach popularności. Okazuje się, że masz możliwość założenia najpierw konta tymczasowego, a dopiero potem pełnego. Czym cechują się te opcje? Jak w ogóle wygląda rejestracja? Ile to wszystko trwa od A do Z?

Konto tymczasowe w STS: czym się cechuje?

Ta firma bukmacherska nieprzypadkowo zajmuje czołowe lokaty w rankingach popularności. Wszak STS m.in. działa w 100% legalnie. Dodatkowo możesz liczyć na znakomite bonusy. Krótko tylko napiszemy, że do wyboru są rozmaite promocje. Nowi Klienci mogą np. zainkasować zakład bez ryzyka (100 PLN), czy bonus wynoszący 1500 PLN. Przejdźmy do rejestracji. Masz do wyboru m.in. tymczasowe konto w STS. Kiedy jednak postawić na ten wariant? Jest to opcja dedykowana dla osób, które np. po raz pierwszy w życiu decydują się na takie właśnie rozwiązania. Nigdy wcześniej nie miałeś konta bukmacherskiego? Chcesz sprawdzić, jak to wszystko wygląda w praktyce? Jak najbardziej jest taka możliwość. Możesz przekonać się tak naprawdę na własnej skórze, że typowanie w STS jest szybkie i bezproblemowe. Nawet dla osób początkujących, które nie mają zbyt wielkiego doświadczenia w ramach tej branży.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Dlaczego warto założyć pełne konto?

Trzeba podkreślić, że konto tymczasowe powinno być traktowane jako swego rodzaju przystanek. Możesz oczywiście zdecydować się na ten wariant, by sprawdzić, jak ta firma bukmacherska działa od podszewki itd. Jeśli jednak planujesz granie na poważnie, to prędzej czy później warto oczywiście zdecydować się na konto stałe. Dlaczego? Opcja tymczasowa wiąże się bowiem z pewnymi ograniczeniami. Dotyczą one np. granych stawek. Maksymalnie możesz bowiem obstawiać za 8000 PLN (taki jest łączny limit). Dodatkowo (w razie wygranej) nie będziesz mógł wypłacić tych pieniędzy. Wszak Twoje konto nie jest w takim położeniu do końca zweryfikowane. Profesjonalny blog dla typerów bardzo dokładnie to opisuje. Możesz tam dowiedzieć się nie tylko cennych informacji o firmach bukmacherskich, ale także poznać newsy, typy itp. Niedawno ukazał się np. artykuł opisujący szanse polskich klubów na triumf w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy itd. Jak chcesz to obstawić za poważne stawki, a potem wypłacić zarobione pieniądze, to należy posiadać konto stałe. Musisz zatem uzupełnić brakujące dane oraz zweryfikować swoją tożsamość.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Ile trwa rejestracja? Jakie dane trzeba konkretnie podać?

Generalnie niezbyt długo. Nie masz się jednak gdzie spieszyć. Warto wszystko wypełniać dokładnie oraz starannie. A założenie konta to zazwyczaj  maksymalnie kilkadziesiąt minut. Co jeszcze jest ważne? Sporo osób zastanawia się, jakie informacje należy podawać. Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego. Aby założyć konto np. w firmie bukmacherskiej STS, musisz określić imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania itp. Są to zatem standardowe informacje.

Poprzedni artykułPorady doświadczonego typera – o tym pamiętaj podczas obstawiania!
Następny artykułCzy typy bukmacherskie od innych sprawdzają się tylko w przypadku początkujących graczy?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.