Wiedza o zakładach bukmacherskich jest bardzo ważna, ponieważ bez tego nie będziemy w stanie wygrać żadnego zakładu u bukmachera. Jednakże co warto jest wiedzieć o zakładach bukmacherskich, jeśli chcesz zacząć wygrywać? O tym – I więcej już za chwilę!

Co warto wiedzieć o zakładach online u bukmachera? – Poradnik

Pamiętaj o tym, że technika to nie wszystko

Nie da się tego ukryć, że zakłady sportowe to forma gier losowych, a wszystkie formy gier na kasę wymagają przynajmniej odrobiny szczęścia. Niektórzy ludzie potrzebują więcej szczęścia niż inni aby wygrać. Przypomina to trochę loterię, bo musisz tylko zapłacić i mieć nadzieję, że to akurat twoje numery wygrają to losowanie. Szczęście jest jedynym wyznacznikiem wygranej lub przegranej. W przypadku większości zakładów u bukmachera można powiedzieć, że jest to to samo, chociaż niektóre z nich mają również pewne umiejętności. Dlatego też nie można wprost powiedzieć, że zakłady sportowe to gra, w której szczęście jest najważniejszym czynnikiem. Mimo szczęścia wyniki wydarzeń sportowych nie są całkowicie przypadkowe. Połączenie wiedzy, umiejętności i strategii może posłużyć do określenia, co może się wydarzyć. Obstawiający zakłady sportowe odnoszący sukcesy mogą to zrobić dobrze i dzięki temu mogą nadal wygrywać. Nie dlatego, że mają więcej szczęścia niż wszyscy inni. Fakt, że niektórzy gracze przy pomocy samego szczęścia odnoszą sukcesy, jasno pokazuje, że wygrana nie jest niemożliwa zawsze. Tak, większość ludzi przegrywa, ale jest ku temu wiele powodów. Oczywiście nie dlatego, że zwycięstwo poprzez samo szczęście jest niemożliwe. W teorii każdy może czerpać zyski z zakładów sportowych, jeśli zrobi to we właściwy sposób.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nigdy nie myśl, że na zakładach bukmacherskich wygrywa się łatwo

Wielu początkujących graczy na zakładach sportowych błędnie uważa, że wszystko, co muszą zrobić, aby zarobić pieniądze u bukmachera, to dokładnie przewidzieć wynik wydarzeń sportowych. Niestety jednak to nie jest takie łatwe, bo owszem, jednym z głównych celów zakładów sportowych jest dokonywanie dokładnych prognoz. Co więcej, jeśli ktoś potrafi dokładnie i rzetelnie przewidzieć wynik zakładów sportowych, to będzie w stanie zarobić dużo pieniędzy – ale to nie jest takie proste, ponieważ koniec końców sport jest czymś, w czym zdarzyć się może dosłownie wszystko.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz wygrywać u bukmachera – to musisz iść o krok dalej

Niestety, ale jeśli masz ochotę znaleźć się w gronie osób, które obstawiają zakłady sportowe z sukcesami, to musisz nie tylko dokonywać dokładnych prognoz, ale także rozpoznawać, kiedy kursy bukmacherskie są umieszczone przez buka w dogodnym dla ciebie czasie. Ponadto musisz wiedzieć, jak właściwie zarządzać swoimi funduszami i skutecznie przeprowadzać wszystkie niezbędne badania i analizy. Krótko mówiąc, wymagania dotyczące udanych zakładów sportowych wykraczają daleko poza obszerną wiedzę sportową.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak w łatwy sposób dowiedzieć się, które typy lepiej jest odrzucić?
Następny artykułDlaczego warto jest na początku obstawiać tylko niszowe dyscypliny sportowe?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.