Aplikacja mobilną STS  jest uznawana przez wielu graczy za jedną z najlepszych, jeśli chodzi o ofertę bukmacherów – dlatego też dzisiaj przedstawimy wam jej zalety, zapraszamy do przeczytania naszej recenzji!

Mobilna aplikacja bukmacherska STS – recenzja

Jak pobrać aplikację mobilną STS?

To nic trudnego, ponieważ aby pobrać aplikację mobilną od STS – wystarczy że wejdziemy na stronę bukmachera – czyli www.sts.pl – klikniemy z paska menu ,,aplikacja mobilna” a następnie ściąganie powinno samoistnie się rozpocząć. W przypadku systemów IoS – wystarczy że wyszukamy tą aplikację w AppStore.

STS – legalny bukmacher w Polsce

Ten bukmacher działa w Polsce od 1997 roku, więc prawie 24 lata – a od czasów nowelizacji ustawy hazardowej zgodnie z przepisami ponieważ uzyskał on licencję naszego Ministerstwa Finansów na oferowania zakładów wzajemnych, ale co by nie mówić, w naszym kraju nadal można dać się oszukać. Właśnie dlatego dobrze jest mieć pewność czy dana firma działa tak, jak wymagają tego przepisy. Aplikacja mobilna STS jest tak samo legalna, jak granie na oficjalnej stronie STS czy w jego punkcie naziemnym. Naturalnie to gdzie będziecie obstawiać zakłady – zależy tylko i wyłącznie od was, jednakże wiele wskazuje na to, że to akurat aplikacja mobilna STS jest najwygodniejsza w użyciu – nam wierzyć nie musicie, wystarczy że sprawdzicie opinie o STS na internecie.

betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku
betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku

Najpopularniejsze funkcje aplikacji STS

Czat STS to jedna z najpopularniejszych funkcji jaka jest dostępna w aplikacji mobilnej. Ta funkcja jest dostępna w bardzo wygodnej formie, pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się wiedzą i promocjami. Dyskusja z innymi graczami to opcja na to, że z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o nurtujących nas tematach – na przykład o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa przez cały dzień prawie trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę w samą noc niż na przykład o trzynastej po południu.

Promocje od STS dla każdego!

Legalny bukmacher STS regularnie oferuje tymczasowe promocje które są przeznaczone dla wszystkich graczy. Najpopularniejszą akcją promocyjną na ten moment jest “Emocje rządzą”. W ramach tej promocji gracze mogą otrzymać nawet 50 tysięcy złotych! Naturalnie te pieniądze otrzymają ci gracze, którym najlepiej uda się obstawić zakłady na spotkania objęte tymi promocjami. Druga, ciekawa promocja dla każdego organizowana przez STS to akcja : “Polubisz poniedziałek”. W każdy poniedziałek tysiąc pięćset graczy STS z poprzedniego tygodnia otrzymuje rozmaite nagrody za darmo. Pierwsze dziesięć osób z tego rankingu otrzymuje 100 złotych, osoby z miejscami od 11 do 100 zyskują po 50 zł. Za ostatnie, tysięczne miejsce, można otrzymać 20 złotych. Co ciekawe, u STS możemy także otrzymać dodatkowy bonus za zaproszenie do założenia konta kogoś znajomego – W takim wypadku po 50 złotych otrzymujemy my i ten, kogo zaprosiliśmy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGra w pasjansa – poradnik
Następny artykułJak rozpoznać typ gry pokerzysty?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.