Za typowanie meczów z oferty TOP3 legalnego bukmachera eToto, można zgarnąć 50 PLN freebetu. Darmowy zakład zostanie przyznany graczom, którzy spełnią 4 warunki.

promocja etoto top3
Darmowy zakład w eToto – 50 PLN za typowanie TOP3

Za błędne typowanie spotkań z listy TOP3, organizator promocji (bukmacher eToto), oferuje freebet o wartości 50 złotych. Dodatkowa kasa przyznawana jest graczom, których kupony ,,nie wejdą”.

Aktualne TOP3 eToto
🕛🕛🕛

  1. Ajax – APOEL (28 sierpnia 2019, 21:00)
  2. Rangers – Legia Warszawa (29 sierpnia 2019, 20:45)
  3. Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (1 września 2019 roku, 15:00)

By wziąć udział w promocji, należy zapisać się do niej jeszcze przed postawieniem zakładu. Konieczne jest także obstawienie kuponu według ściśle określonych zasad (te znajdują się poniżej). Kliknięcie ,,zatwierdź” na wyświetlonym pop-upie wieńczy dzieło użytkownika eToto. Darmowy zakład zostaje przyznany automatycznie w ciągu 20 minut.

kod500 betclic
Betclic – kod promocyjny KOD500

TOP3 w eToto – jakie zakłady?

W promocji biorą udział kupony, które:

  1. Będą dotyczyć oferty Live (na spotkania z TOP3).
  2. Zostaną zagrane na remis (1×2( lub wygraną.
  3. Gracz obstawi je za stawkę co najmniej 100 PLN.
  4. Okażą się przegrane.

Organizator przyzna freebet graczom, którzy posiadają aktywne konto bukmacherskie. Drugim warunkiem kwalifikującym do promocji, jest dokonanie co najmniej dwóch wpłat na konto. Osoby, które jeszcze się nie zarejestrowały, mogą to zrobić za darmo na stronie bukmachera.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet 25 złotych w eToto za rzuty rożne
Następny artykułTotalbet – freebet 10 PLN dla nowych graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.