To może wydawać się dość dziwne, jednakże przy obstawianiu zakładów bukmacherskich rzadko wygrywa się obstawiając najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Dlatego też dziś przedstawimy ci zalety obstawiania zakładów na niszowych sportach – i dlaczego warto to w ogóle robić.

Dlaczego warto jest na początku obstawiać tylko niszowe dyscypliny sportowe?

Wybieranie własnego sportu do obstawiania jest bardzo ważne

Najlepszym sposobem na zarabianie pieniędzy jest znalezienie własnego segmentu rynku zakładów i dogłębne jego zrozumienie. ,,No ale przecież nadal nie odpowiedzieliście na pytanie!” – Spokojnie, już tłumaczymy. Jeśli zostaniesz ekspertem w sportach niszowych (takich jak na przykład unihokej), zwiększysz swoje szanse na pokonanie bukmacherów, ponieważ większość bukmacherów nie zawraca sobie głowy małymi nakładami pieniężnymi, a zdecydowanie częściej skupiają się oni na tych najbardziej popularnych dyscyplinach sportowych, takich jak piłka nożna. Dlatego też mimo iż pewne sporty mogą wydawać ci się mało interesujące, to warto jest je obstawiać na start. Przecież w internecie jest mnóstwo informacji, a uzupełnianie swojej wiedzy o sporcie każdego dnia może przynieść Ci duży sukces – nawet jeśli dla legalnych bukmacherów może to nawet nie stanowić 0.0001% straty ich budżetu.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Zakłady na sporty niszowe łatwiej jest wygrać

Ponieważ bukmacherzy nie przywiązują dużej wagi do niszowych dyscyplin sportowych, a do analizy bukmacherskich przydzielają gorszych analityków. Dlatego niektórzy gracze decydują się na obstawianie mniej znanych dyscyplin sportowych w nadziei, że nie zwrócą na nie uwagi bukmacherów – przy jednoczesnym obstawieniu za wyższy kurs.

Nie jest to całkowicie nielogiczny pomysł, ponieważ dla większości bukmacherów oferujących piłkę nożną, tenis czy koszykówkę, nacisk kładziony jest głównie na te sporty, a tematy niszowe są raczej niezbyt ważne, dlatego też wiele graczy decyduje się na obstawianie dyscyplin niszowych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Analityka, statystyki

Nie da się ukryć, że bez analizowania tego, co się dzieje nawet na sportach niszowych, raczej nie wygrasz. Dlatego też musisz znaleźć sobie miejsce, na którym znajdziesz takie statystyki. Możesz także skorzystać z usług jednego z Polskich bukmacherów, który udostępnia wiele statystyk na swojej stronie internetowej, ale najlepiej posiedzieć tam, gdzie znajdziesz o wiele więcej informacji, oraz opinie i przemyślenia graczy, którzy już postawili na ten sam sport, co ty chcesz obstawiać.

Fora bukmacherskie to takie miejsca, gdzie możemy znaleźć wiele informacji o wszystkich dyscyplinach sportowych, na które możemy postawić w twojej wybranej firmie bukmacherskiej. Dlatego też warto jest znaleźć te z najlepszą renomą, a następnie zarejestrować się, oraz śledzić informacje na temat sportu, który chcemy obstawiać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo warto wiedzieć o zakładach online u bukmachera? – Poradnik
Następny artykułJak zwiększyć szanse na wygraną u buka?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.