A gdyby tak wybrać się na mecz Chelsea-Liverpool i nie płacić za to ani grosza? Marzenie! Okazuje się, że legalny bukmacher Betclic spełnia marzenia i wychodzi do graczy z promocją, w której pierwszą nagrodą jest podwójne zaproszenie na legendarne spotkanie!

Wyzwanie Mistrzów to najnowsza promocja w ofercie Betclic. Wzięcie w niej udziału daje szansę na znalezienie się w gronie zwycięzców. A tych organizator wyłoni aż stu!

nagrody w betclic
Nagrody w Wyzwaniu Mistrzów w Betclic

Pierwsze miejsce w Wyzwaniu Mistrzów to podwójne wejściówki na mecz Chelsea-Liverpool. Drugie – 6 tysięcy złotych gotówki. Trzecie – 4,5 tysiąca złotych. Brzmi zachęcająco? A jakże! Do rozdania jest w sumie 40 tysięcy złotych!

Przyznawanie punktów w Wyzwaniu Mistrzów ✍🏻✍🏻✍🏻

Uczestnicy akcji bukmachera Betclic przez okres trwania promocji (od 9 do 25 sierpnia) mają za zadanie zbieranie punktów.

  • za każdą wygraną złotówkę przy zakładach akumulowanych, na konto gracza płynie 5 punktów
  • za każdą wygraną złotówkę przy zakładach pojedynczych, do punktów rankingowych użytkownika dopisywane są 3 punkty

100 osób z pierwszych miejsc rankingu, będzie nagrodzone pieniężnie, bądź rzeczowo. By wziąć udział w zabawie, należy typować zgodnie z zasadami.

  • obstawiać spotkania z oferty piłki nożnej,
  • w okresie od 9 do 25 sierpnia 2019 roku
  • grając stawką kuponu o wartości co najmniej 1 złoty
  • po kursie minimum 1,50

Obstawiać można zdarzenia z oferty przedmeczowej, bądź live, zarówno na zakładach pojedynczych, jak i wielokrotnych (akumulowanych).

kod promocyjny betclic
Kod promocyjny do Betclic

Wyzwanie Mistrzów można podjąć pod warunkiem posiadania konta w serwisie organizatora.

Warto pamiętać o tym, że gra u bukmachera Betclic jest w 100% legalna. Gwarancją działania zgodnego z prawem, jest przyznanie Betclic zezwolenie Ministerstwa Finansów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł200% od pierwszego depozytu dla nowych graczy Etoto
Następny artykuł500 PLN Cashbacku dla nowych graczy w Betclic
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.