Legalny bukmacher Fortuna oferuje swoim graczom ciekawą promocję. 20 złotych premii otrzymają użytkownicy, którzy trafnie wytypują kupon wielokrotny ze zdarzeniem z Bundesligi lub La Ligi.

premia w fortunie
Europejska Dokładka – 20 złotych premii za wygrany kupon w Fortunie

Europejska Dokładka to bonus powstały w związku z uruchomieniem pierwszej kolejki serii Bundesligi i La Ligi. Fortuna zapowiada, że akcja promocyjna za wygrany kupon obowiązuje od 16 do 18 sierpnia 2019 roku do północy.

Jakie zakłady kwalifikują się do promocji?
🤔🤔🤔

Oto warunki, jakie musi spełnić wygrany zakład, by gracz otrzymał ekstra środki:

  • kupon (maxikombi lub ako) musi mieć wartość co najmniej 20 złotych
  • dotyczyć co najmniej 3 zdarzeń
  • co najmniej jedno wydarzenie musi być z listy Bundesligi lub La Ligi z oferty prematch

Typowanie możliwe jest nie tylko na stronie bukmachera, ale także w mobilnej aplikacji na smartfony.

Premia o wartości 20 złotych trafia na konta graczy w postaci punktów FKP, możliwych do wykorzystania po zalogowaniu się do swojego konta bukmacherskiego.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

By móc w ogóle myśleć o uczestnictwie w promocji, należy posiadać aktywne konto u bukmachera Fortuna. Gracze, którzy jeszcze się nie zarejestrowali, mogą to zmienić zupełnie za darmo.

Fortuna działa w oparciu o zezwolenie Ministra Finansów, dzięki czemu pewne jest, że funkcjonuje w ramach polskiego prawa.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot wartości kuponu za przegrane zdarzenie – 40 złotych bonusu w Betclic
Następny artykuł11 PLN premii za jeden z czterech wytypowanych kuponów w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.