25 złotych za złe wytypowanie rzutów karnych w eToto – taka oferta widnieje na obecnie na oficjalnej stronie legalnego bukmachera. By z niej skorzystać, należy zagrać kupon pojedynczy za co najmniej 50 złotych na sumę rzutów rożnych i rozliczyć zakład jako przegrany 🙂

promocja etoto
Freebet 25 złotych w eToto za rzuty rożne

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział użytkownicy, którzy zapiszą się do freebetu, postawią zakład zgodnie z poniższymi warunkami, a po rozliczeniu kuponu, klikną ,,zatwierdź” na wyskakujących pop-upie. eToto zaznacza, że bonus pojawia się na koncie gracza w ciągu 20 minut.

Promocja Kornery w eToto – jakie zakłady
⚽⚽⚽

  • promocja obowiązuje na zakłady pojedyncze z oferty przedmeczowej i live
  • zagrane na sumę rzutów rożnych w meczach piłkarskich
  • wytypowane za stawkę nie niższa, niż 50 złotych
  • po minimalnym kursie 1,02

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w bonusie, jest posiadanie aktywnego konta bukmacherskiego, oraz dokonanie do najmniej dwóch zasileń konta.

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

Freebet 25 złotych w eToto można odebrać tylko do końca tygodnia obowiązywania danego etapu akcji promocyjnej (inaczej przepada). Warto wziąć pod uwagę fakt, że bonus odnawia się co tydzień, więc rzuty rożne można typować systematycznie.

Czym jest freebet Etoto?

Freebet w Etoto, to nic innego, jak darmowy zakład, który uprawnia gracza do zagrania zakładu bez kosztów. W sytuacji, gdy kupon zwycięży, kwota freebetu odejmowana jest od sumy wygranej.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic powiększa wygraną nawet o połowę w weekend 23 – 26 sierpnia
Następny artykułDarmowy zakład w eToto – 50 PLN za typowanie TOP3
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.