W STS typując gry karciane Betgames, gracz nie ponosi ryzyka w razie przegranej. Bukmacher zwraca 100% straconych środków. Maksymalna kwota bonusu wynosi 20 PLN.

sts, kobiety, bonus, promocja
Gry karciane Betgames bez ryzyka w STS

Typowanie bez ryzyka to aktualna promocja, nosząca nazwę „Bezpieczne 20 PLN”. Wezmą w niej udział użytkownicy, którzy posiadają aktywne konto bukmacherskie. Zabawa przeznaczona jest dla tych graczy, którzy typują gry karciane w STS.

Na jednego gracza przypada jeden bonus 20 PLN. Jeden bonus nie oznacza jednego kuponu. Do nagrody kwalifikują się wszystkie przegrane kupony, zagrane w dniu podjęcia wyzwania od 00:00 do 23:59.

Jak dołączyć do promocji w STS?

W promocji gry karciane Betgames bez ryzyka biorą udział kupony:

  • SOLO lub AKO
  • postawione na www.STS.pl lub w aplikacji
  • na zdarzenia z dowolnym kursem
  • z oferty gier karcianych Betgames
  • zostaną rozliczone jako przegrane
betclic kod510 premia
betclic kod510 premia

Obrót bonusem – warunek wypłaty premii w STS

Warunkiem wypłaty bonusu pieniężnego w STS, jest obrócenie otrzymanymi środkami. W przypadku opisywanej promocji, obrót musi dotyczyć trzykrotności nagrody. Innymi słowy:

  1. Gracza dostaje 20 PLN bonusu.
  2. Obraca kwotą 60 PLN.
  3. Może wypłacić premię.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka dla nowych graczy w Betclic – nawet do 510 PLN z kodem „KOD510”
Następny artykułTotalbet oferuje nawet 51% wygranej ekstra za typowanie kuponów wielokrotnych
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.