Piłka nożna jest bardzo ciekawym i popularnym sportem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dzieci z całego świata zajmują sobie całe popołudnia graniem w ,,gałę”, ale ta dyscyplina nie jest zdominowana przez dzieci, lecz również i dorosłych, przecież istnieją profesjonalni piłkarze, oraz też ich fani – a pośród nich występują również osoby, które lubią na tym zarobić. A jak stać się taką osobą? Jak obstawiać piłkę nożną aby wygrywać z bukmacherem?

Jak obstawiać piłkę nożną aby wygrywać z bukmacherem?

Pamiętaj o tym, że bukmacherka to wciąż hazard

Zakłady na piłkę nożną to gra o spore pieniądze. Bardzo łatwo jest się od czegoś uzależnić, ale później z tego wyjść nie jest już tak prosto, czyż nie? A jeśli chodzi o hazard, to nie jest to tak jak ze ,,zwykłym” uzależnieniem. Zakłady bukmacherskie mogą nas pozbawić majątku, dlatego musimy pamiętać o tym, aby pozostały one w strefie hobby, a nie jako ,,poważne zajęcie”.

No ale jak obstawiać?

Tak naprawdę style obstawiania zależą wyłącznie od samego gracza. Jedni obstawiają seriami, inni kilka typów na raz w różnej kategorii, a jeszcze inni, nawet kilka dyscyplin sportowych na raz. Na start najlepiej jednak mieć własny plan, oraz obstawić zakład na tylko jeden sport, na przykład właśnie piłką nożną. Dobrym sposobem na zaczęcie obstawiania jest planowanie ,,na przód” – czyli po prostu zaplanowanie obstawienia 2-3 typów bukmacherskich na przyszłość, tak abyśmy spokojnie byli w stanie ,,wyrobić się z materiałem”. Przed zaplanowaniem typów, powinniśmy jeszcze dobrać sobie odpowiedniego bukmachera (Poradnik odnośnie legalnych polskich bukmacherów na rok 2019 już dostępny!).

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Fora bukmacherskie

Takie miejsca to świetna opcja zarówno dla nowych, jak i dla doświadczonych graczy zakładów na piłkę nożną, ponieważ możemy się tam dowiedzieć o nowych taktykach, ciekawostkach  od starszych ,,stażem” graczy, o ile wiemy jak zadawać pytania. Fora bukmacherskie są również o tyle fajne, że na nurtujące nas pytania możemy uzyskać odpowiedź bardzo szybko, przez co są również dość wygodnym środkiem komunikacji między typerami. Jednakże w każdym garncu miodu – jest łyżka dziegciu. Dlatego też musimy pomyśleć o tym, że są ludzie którzy nie mają dobrych intencji w stosunku do nas, i po prostu starają się nas naciągnąć na coś. Dlatego też powinniśmy uważać na wszelkie podejrzane zachowania, na które normalnie w prawdziwym życiu zwrócilibyśmy uwagę.

Trenowanie piłki nożnej – dlaczego nie?

Obstawianie danego sportu polega w większości na umiejętnym przewidzeniu wyniku meczu. A jeśli będziesz wiedział, jakie taktyki oraz zachowania przejawia twoja ulubiona drużyna – to typowanie będzie po prostu dla ciebie łatwiejsze. Dlatego też, czemu nie zacząć uprawiać sport? Oprócz zdobytego doświadczenia, nowych znajomości, możesz również nabyć świetną formę, przez co twoje życie po prostu będzie lepsze. Nikt nie jest idealny od początku, dlatego też, zdobywanie doświadczenia jest kluczowe, więc na początku nie licz na to, że uda ci się wygrać majątek, ale jeśli będziesz trafnie obstawiał i analizował swoje porażki i zwycięstwa, z czasem na pewno dojdziesz do odpowiedniej wprawy.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład bez ryzyka w Betfan – bonus o równowartości 400 PLN
Następny artykułKibice Wisły Kraków w LVBET dostają 50 PLN ekstra
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.