Jak wiadomo, typowanie zakładów sportowych na jakiś czas zostało praktycznie wstrzymane. Niektórzy bukmacherzy nawet zawiesili działalność na jakiś czas, jednakże w związku z tym, że epidemia powoli dogasa, możemy znowu obstawiać typy sportowe. Co więc się zmieniło przy obstawianiu typów sportowych?

Jak obstawianie typów sportowych zmieniło się z powodu COVID-19?

Zakład na to, kiedy szczepionka zostanie wynaleziona

Oczywiście brzmi to bardzo nieludzko, ponieważ w rzeczywistości niektórzy ludzie zarabiają na ludzkim nieszczęściu, ale tego rodzaju zakład będzie miał miejsce naturalnie. Jednak w tym przypadku kontrowersje się spierały, ponieważ wszyscy oficjalnie starają się zapobiec pandemii koronawirusa, ale są też zakłady, kiedy zostanie wynaleziona szczepionka. Jak wspomniano wcześniej, nie sposób przewidzieć, jaki będzie następny zakład, czy będzie to koniec świata, kolejna fala bądź też kolejny ruch Chin w tej kwestii.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Typowanie zakładów sportowych nie jest teraz wcale łatwiejsze

Tak, ponieważ od typowania zakładów aktualnie odciąga nas bardzo wiele rzeczy. Jedną z nich, to oczywiście strach o naszą pracę, ponieważ rynki takie jak turystyka bądź też hotelarstwo zostały bardzo mocno przyciśnięte do ziemi. No ale wróćmy jednak na prawidłowy tor rozmowy, bo przecież nie o to nam chodzi. Warto jest w tym czasie zająć chwilę wolnego przemyśleniami, w jaki sposób będzie wyglądało typowanie po koronawirusie, ponieważ tej sytuacji aktualnie tak naprawdę nie może przewidzieć nikt. W ten sposób być może zyskamy przewagę nad bukmacherem, jednakże powinniśmy pamiętać o tym, że bardzo ciężko będzie cokolwiek z tego ,,wyczarować”. Zadbaj również o to, aby odłożyć sobie odpowiednią sumę pieniędzy, ponieważ lepiej abyś miał coś na przyszłe typy, a nie brał pieniądze z wypłaty, w tak niefortunnych czasach.

Zacznij planować swoje typy na nowo

Plan na cały sezon po kwarantannie to podstawa, bo bez planu nic nie osiągniemy. Oczywiście nie planuj z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, bo to nie zadziała, ale powinniśmy zaplanuj sobie przynajmniej kilka spotkań, które wiesz, że się odbędą. Warto skorzystać z wiedzy na temat dyscyplin zakładów sportowych, którą możesz znaleźć na forach bukmacherskich, podstawą zakładów po koronawirusie na pewne będzie również zrozumienie zasad ustalania kursów przez bukmachera. Największą zaletą ostrożnego gracza jest to, że bierze się pod uwagę obliczenia prawdopodobieństwa – więc skup się na tym, i nie daj się zawrócić w głowie nowymi bonusami, które twój bukmacher z całą pewnością przygotuje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO jakich faktach powinien pamiętać każdy gracz zakładów bukmacherskich?
Następny artykułJak w łatwy sposób dowiedzieć się, które typy lepiej jest odrzucić?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.