Chcecie już całkiem niedługo rozpocząć grę za prawdziwe pieniądze w legalnych bukmacherach? Jeśli jesteście pełnoletni i macie 18 lat, to teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby tak się właśnie stało. Dobrze jest jednak odpowiednio przygotować się do tej misji. Szczególnie, jeśli nie zależy Wam tylko na dobrej zabawie, ale może nawet przede wszystkim na regularnym wygrywaniu pieniędzy.

Obstawianie za prawdziwe pieniądze
Obstawianie za prawdziwe pieniądze w zakładach bukmacherskich

Warto zdobyć niezbędne wiadomości o konkretnej dyscyplinie

Trzeba zastanowić się, jak dużo dyscyplin macie zamiar typować. Nie powinno się grać wszystkiego, co jest w ofercie legalnego bukmachera. Jest taka zasada, że jeśli ktoś jest ekspertem od wszystkiego, a przynajmniej próbuje się na takiego kreować, to tak naprawdę nie jest ekspertem od niczego. Dobrze jest zatem ograniczyć się do jednej, maksymalnie dwóch dyscyplin. Często jest tak, że gracze wybierają takie sporty, które są bliskie ich sercu. Jeśli ktoś np. całe życie interesuje się piłką nożną, to raczej nie wybierze innego sportu.

Jeśli jednak komuś rzeczywiście zależy na dużych wygranych, to powierzchowna wiedza jest zbyt mała. Nie wystarczy wiedzieć, że np. ulubiony zespół zajmuje miejsce w górnej części tabeli. Trzeba znać strategię drużyny, śledzić najważniejsze informacje dotyczące najlepszych strzelców, ewentualnych absencji w kolejnych spotkaniach itp. Po prostu nie można spoczywać na laurach. Wiedza musi być systematycznie poszerzana. Obecnie jest łatwo uzyskać dostęp do ważnych informacji, ponieważ mamy internet. Dobrze jest korzystać nie tylko z polskich stron, ale także z obcojęzycznych. Przydaje się zatem znajomość języka angielskiego, żeby po prostu wiedzieć wszystko o konkretnej dyscyplinie, którą macie zamiar typować.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gra za wirtualne pieniądze może być dobrym treningiem

Często zawodowcy na samym początku grali na sucho. Po prostu nie ryzykowali żadnych pieniędzy. Może nic nie wygrywali, ale także nic nie tracili. Jeśli ktoś jest natomiast początkującym, to brakuje mu jeszcze odpowiedniego doświadczenia. Często też tak, że te osoby grają bez żadnej strategii. To ogólnie postawa, która do niczego dobrego nie prowadzi. Warto zatem wypróbować w praktyce pewne systemy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na wirtualne pieniądze. Jeśli system będzie do kitu, to przynajmniej nic nie tracicie. Możecie natomiast przekonać się, czy warto stosować taką strategie, czy lepiej jest poszukać czegoś innego.

Cechy charakteru też są istotne

Przed rozpoczęciem gry za prawdziwe pieniądze warto też postarać się udoskonalić swój charakter. Nie jest to łatwe, aczkolwiek systematyczna praca nad sobą przynosi oczekiwane efekty. Jednym z największych błędów popełnianych przez osoby początkujące jest to, że nie potrafią one trzymać nerwów na wodzy. Jeśli przegrywają, chcą się od razu odegrać, a kończy się to zazwyczaj jeszcze większymi przegranymi.

Na początku gracze też często wydają więcej pieniędzy, niż sobie pierwotnie zakładali. Nie są w stanie dobrze kontrolować własnego budżetu. Warto na pewno pracować nad tymi aspektami. Gra za wirtualne pieniądze bardzo pomaga zlokalizować błędy, a następnie je wyeliminować.

Poprzedni artykułJak przeanalizować nietrafione kupony?
Następny artykułSTS opinie o bonusie, ofercie i stronie bukmachera
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi, bonusy za darmo, promocje bez depozytu. Legalne zakłady bukmacherskie online. Ranking bukmacherów w Polsce.