Jak przygotować się do rozpoczęcia przygody z zakładami sportowymi?

Bycie ekspertem od danej dyscypliny to dla Ciebie kluczowy cel na kilka najbliższych miesięcy? Jeśli będziesz posiadał dużo wiedzy i umiejętności, to możesz zarejestrować się w legalnych podmiotach hazardowych. Tam masz okazję obstawiać zakłady sportowe i nie tylko. Na początek warto jednak poznać podstawowe kwestie odnoszące się do tego zagadnienia. Co zatem warto wiedzieć o kursach? Jakie podmioty hazardowe są obecnie najlepsze?

Co warto wiedzieć na temat kursów bukmacherskich?

Każda firma wystawia rozmaite kursy bukmacherskie na oferowane wydarzenia. Warto wiedzieć, że w podmiotach hazardowych można zaś swobodnie typować nie tylko szereg eventów sportowych. Co jeszcze jest do grania? Chodzi m.in. o wydarzenia rozrywkowe, finansowe, czy nawet… polityczne. Na każde spotkanie, pojedynek na korcie itd. są zaś wystawiane notowania. Tym zadaniem zajmują się eksperci zwani oddsmakerami. Nie masz zielonego pojęcia, czym są kursy bukmacherskie? Są to notowania, które mogą być obstawiane u bukmachera internetowego. Wyodrębniamy wydarzenia dwudrogowe i trzydrogowe. Im mniejszy kurs, tym (przynajmniej teoretycznie) są większe szanse, że np. dany zawodnik pokona swojego rywala. W spotkaniach piłki nożnej (futbol jest generalnie najczęściej typowany) możesz grać typy na 1, x lub 2 (biorąc pod uwagę podstawowy zakład typu 1×2). Jeśli zagrasz np. kurs 2.00 i trafisz, to saldo Twojego konta się powiększy. O ile? Na wygraną składają się stawka, kurs oraz podatek (wcześniejsze wartości muszą być zatem pomnożone przez 0,88).

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Gdzie się zarejestrować?

Uważasz, że nieźle znasz się na konkretnym sporcie? Twierdzisz, że Twoje wyniki w typowaniu danej dyscypliny mogą być naprawdę satysfakcjonujące? W takim położeniu dużo osób zastanawia się nad wyborem odpowiedniego dla siebie podmiotu hazardowego. Tam będziesz mógł grać rozmaite wydarzenia. Polecany jest na pewno m.in. STS. To legalna firma bukmacherska, która ma bardzo dobrze sprawujący się Dział Obsługi Klienta. Masz rozmaite pytania? Nie wiesz np. tego, do czego służy zakładka moje konto w STS? A może masz wątpliwości w aspekcie zakładania konta, czy skorzystania z pierwszego bonusu? W takim razie warto czym prędzej zdecydować się na kontakt ze specjalistami właśnie z Działu Obsługi Klienta. Czym jeszcze cechuje się ta firma bukmacherska? Jest to legalny podmiot hazardowy, który zapewnia na start wiele bonusów. Chodzi nam m.in. o promocję, która nie wymaga od Klienta żadnego depozytu. Możesz zainkasować 25 PLN. Najważniejszy bonus to zdublowanie depozytu do 1200 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wpłacić pieniądze i obstawić swój pierwszy w życiu kupon?

Warto przeczytać regulamin, aby poznać wszystkie możliwości. Na pewno ta firma bukmacherska zapewnia uniwersalność. Możesz np. korzystać z konta bankowego, czy karty kredytowej. Dodatkowo oferowanych jest kilka innych opcji, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jak zaś zagrać pierwszy kupon? Wybierz wydarzenia, kliknij w nie i określ stawkę. Teraz trzeba już tylko zatwierdzić zagrany kupon.

Poprzedni artykułGdzie postawić swój pierwszy zakład sportowy?
Następny artykułPorady doświadczonego typera – o tym pamiętaj podczas obstawiania!
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.