Naturalnie każdy chciałby wygrywać u buka, jednakże to nie jest aż takie proste. W końcu granie na zakładach bukmacherskich dla niektórych to prawdziwa praca, a i tak nie jest powiedziane, że zwycięstwo przychodzi im łatwo. Jak więc zwiększyć swoje szanse na wygrywanie u buka na zakładach online? O tym dowiesz się już za chwilę!

Jak zwiększyć szanse na wygraną u buka?

Naucz się typowania zakładów

Nie da się ukryć, że pandemia wiele pozmieniała, a ty nagle możesz obudzić się z tym, że twój bukmacher zawiesił swoją działalność. Co robić w takim wypadku? Otóż możesz nauczyć się typować zakłady bukmacherskie. W końcu ze względu na brak zakładów będziemy mieli dużo czasu, aby się tego nauczyć. Jak to wygląda? Mniej więcej tak samo jak obstawianie zakładów bukmacherskich, jednakże z drugiej strony nie musimy nic wydawać.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nie bądź taki chojrak

Nawet jeśli uda ci się trafić kilka wyborów pod rząd, nie graj dobrze – oczywiście, możesz być dumny z tego, co zrobiłeś, ale nie chwal się tym na forach bukmacherskich, ponieważ jeśli zaczniesz zachowywać się jak jakiś buc, to stracisz szacunek innych. Idealnie, twój typ powinien opierać się na dokładnej analizie sportu, na który chcesz postawić. Aby uprościć analizę, najpierw wybierz sport, który uważasz za bardziej przewidywalny. Aby wygrywać zakłady na gry sportowe, musisz być ekspertem w tej dziedzinie, aby mieć szansę na wygraną. Znajomość gry może pomóc w dokonaniu właściwego wyboru. Pamiętaj też, aby nie ryzykować wszystkiego w swoich zakładach.

Graj z głową

Oczywiście, żeby dobrze sobie radzić i jednocześnie wygrywać zakłady sportowe – trzeba to robić po prostu mądrze. Tak długo, jak gracz chce, prawie każda strategia obstawiania jest dobra. Zakłady możemy obstawiać w taki czy inny sposób, ale zawsze powinno się grać z rozsądkiem.

Teraz ciężej jest wygrać

To zrozumiałe, że każdy bukmacher będzie teraz próbował zwiększyć zyski lub zmieniając zasady promocji, co utrudni Ci wygraną, nie mówiąc już o wypłatach depozytów. Jeśli absolutnie nie zależy nam na wygranej, to ta zmiana nie ma dla nas większego znaczenia.

Trudno znaleźć swoje miejsce w zakładach sportowych, nie mówiąc już o tym, że koronawirus utrudnił wygraną, bo nikt już nie postawi na największe wydarzenia sportowe w tym roku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest zaczekać?

Tak naprawdę jeśli nie masz jakiegoś wyjątkowego parcia, to oczekiwanie na zakończenie pandemii może być odpowiednim wyjściem, ponieważ legalni bukmacherzy do tego czasu zapewne uspokoją się ze swoją ofertą kursową. Nie mówiąc już o tym że na pewno bonusy na start będą lepsze, ponieważ każdy bukmacher, aby nadal przyciągać klientów, musi utrzymać swoją ofertę lepszą od swojej konkurencji. Dlatego też według nas, jeśli nie masz jakiegoś wyjątkowego parcia na to, to lepiej jest zaczekać, typować zakłady i się zabawić w jakiś inny sposób.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest na początku obstawiać tylko niszowe dyscypliny sportowe?
Następny artykułMetody płatności u bukmachera – 5 najpopularniejszych sposobów
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.