Nowy gracz nie ma lekko jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Na starcie co prawda zawsze czekają na nich bonusy bukmacherskie, ale często wygrana jest tylko na pierwszy zakład – a oczywiście potem każdy ,,chce więcej” – taka jest z resztą natura gier online, no ale my nie o tym. Dzisiaj opowiemy wam o tym – jak obstawiać piłkę nożną!

Jakie przeszkody stoją na drodze do typowania zakładów na piłkę nożną?

Zanim zaczniemy – słów kilka o samej bukmacherce

Aby zarabiać na obstawianiu pieniądze, trzeba być naprawdę dobrym typerem. Niestety, nawet wyjątkowe szczęście nam tu nie pomoże, ponieważ to chyba logiczne, że bukmacherzy nie pozwolą nam zarobić na sobie pieniędzy tak łatwo. Przecież cały zarobek firm bukmacherskich polega na przyjmowaniu pieniędzy i nie zwracaniu ich typerom. Kolejną kwestią jest to, że aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, musimy mieć odpowiednie predyspozycje. Osoby które są nerwowe niestety z automatu powinny sobie odpuścić typowanie zakładów bukmacherskich.

Zmieniając lekko temat, każdy – nawet najlepszy sportowiec może mieć gorszy dzień i przegrać. Podstawowym błędem typerów jest łatwe zniechęcanie się po niepowodzeniach, a naprawdę nie trzeba dużo, aby zainwestowany wkład nam się zwrócił. Wygrywanie pieniędzy jak wiadomo jest głównym celem grania u bukmachera. Pamiętajmy również o tym, żeby korzystać z tak zwanych freebetów bukmacherskich dla nowych graczy. Jest to o tyle wygodna forma, że legalna firma bukmacherska daje nam możliwość na wytypowanie zakładów praktycznie za ich środki, co jest ogromnym plusem dla nas, kiedy dopiero zaczynamy obstawiać piłkę nożną.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Piłka nożna – obstawianie

Jeżeli chcemy zacząć obstawiać piłkę nożną, warto się przygotować mentalnie na ryzyko emocjonalne związane z tymi grami. Bardzo istotną kwestią dotyczącą typowania wyników Pamiętajmy też o tym, żeby traktować zakłady bukmacherskie jako zabawę, a nie jak sposób na życie, ponieważ może się to dla nas skończyć źle. No ale już wróćmy do tematu. Najlepiej przy rozpoczęciu obstawiania zakładów na piłkę nożną – ułożyć sobie plan. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa.

Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to głupie, ale wystarczy po prostu nie trzymać głowy w chmurach i myśleć, o tym co się robi. Najważniejsze jest skupienie jednak uwagi na dyscyplinie sportowej, którą chcemy obstawiać (w tym wypadku jest to piłka nożna), ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować. Taki plan pomoże nam zareagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy. Pamiętajmy żeby zawsze zachować rozsądek i rozwagę, bo wtedy mamy o wiele większe szanse aby wyjść na plus. Tak naprawdę istnieje setki sposobów na to jak obstawiać piłkę nożną – my jednak zawsze powinniśmy się skupić na planowaniu, wyborze odpowiedniego bukmachera, znajomości rodzajów zakładów oraz oglądaniu samej piłki nożnej, aby zacząć wygrywać na zakładach bukmacherskich.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł5 rzeczy, bez których nie powinieneś typować zakładów na e-sport
Następny artykułKorzystanie z for bukmacherskich – zalety i wady
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.