Fora bukmacherskie to świetne miejsce dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś nowego o zakładach bukmacherskich, jednakże nie zawsze wszystko w internecie jest bezpieczne, ponieważ czasami pojawiają się tam również osoby, które niekoniecznie chcą naszego dobra, a czasem wręcz przeciwnie, dlatego też, nasuwa się tu pytanie, czy korzystanie z for bukmacherskich może być dla nas groźne?

Korzystanie z for bukmacherskich – zalety i wady

Graj ostrożnie!

Oczywiście nie możemy cały czas być nie ufać dosłownie każdemu, ponieważ wpadniemy wtedy w manię prześladowczą, ale profilaktyczne sprawdzenie od czasu do czasu czy ktoś nas nie chce oszukać może okazać się dla nas kluczowe, przy zadawaniu pytań najlepszym sposobem na to, aby sprawdzić czy nie kłamią, to zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie wyników.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Przez fora bukmacherskie przewijają się przeróżne osoby, od naciągaczy, trolli i osób generalnie chcącym zabawić się naszym kosztem, aż do pracowników legalnych zakładów bukmacherskich, bądź też ludzi, którzy mają kontakt ze sławnymi sportowcami na co dzień. Poznawanie nowych osób na forach bukmacherskich może się nam bardzo przydać, z racji tego że zdecydowanie lepiej jest mieć kogoś, z kim można porozmawiać o naszym hobby, naszym sposobie typowania oraz wszystkich rzeczach, które nas w bukmacherce nurtują. Socjalizacja w wypadku, kiedy mamy wspólne zainteresowania z daną osobą nie jest zbyt trudna, dlatego też, jeśli chcemy poprawić, bądź nauczyć się odpowiedniego typowania wyników na zakładach bukmacherskich, to ten sposób jest jak najbardziej wskazany.

Uważaj na osoby, które chcą cię naciągnąć

Naciągacze na forach bukmacherskich najczęściej korzystają z fałszywych kont, z których wysyłają fałszywe informacje, na których obwieszczają nam że niby mają na przykład ekstra pewny typ, który mogą nam odsprzedać za niewielką sumę. Oczywiście ten typ naciągacza, z racji tego że każdy zdrowo myślący dorosły na pierwszy rzut oka nie da się nabrać i zignoruje takiego kogoś. O wiele groźniejsi są naciągacze, którzy są cierpliwi. Ci ludzie przez długi czas sprawdzają swoją ofiarę, dowiadują się sporo rzeczy o nich, następnie zaczepiają ją, pod kątem wspólnych zainteresowań, a następnie udzielają jej trafnych porad, oraz starają się z nią zaprzyjaźnić.

Oczywiście, z racji tego że chcą się tylko i wyłącznie ,,przyjaźnić” to po jakimś czasie zdobywają zaufanie swojej ofiary, a następnie delikatnie namawiają ją do obstawienia tego a tego zakładu, na tą a na tą sumę. No i jeśli połkniemy haczyk, znikają bez śladu, a my zostajemy z niczym, a na dodatek później będziemy mieli kłopoty z zaufaniem komukolwiek. Dlatego też, zanim przystąpimy obstawiania, powinniśmy przeczytać kilka poradników, jak nie dać się naciągnąć w zakładach bukmacherskich. Wiadomo że nie uchroni nas to uniwersalnie przed naciągaczami, ale może nam to na pewno pomóc w przyszłości przynajmniej ograniczyć to ryzyko.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakie przeszkody stoją na drodze do typowania zakładów na piłkę nożną?
Następny artykułJak gry komputerowe mogą nas rozwinąć?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.