Legalne firmy bukmacherskie w Polsce to nic nowego. Od czasu nowelizacji ustawy z 2017 roku – ich liczba stale się powiększa. Na rok 2020 – istnieje 16 legalnych firm bukmacherskich, ale my dzisiaj opowiemy wam o kilku, które uważamy za najlepsze. Dlatego też, zapraszamy do naszego artykułu!

Legalni Polscy Bukmacherzy w roku 2019

Fortuna – najpopularniejszy bukmacher na Polskim rynku

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z najprężniej rozwijających się firm w tym sektorze rynkowym. Oprócz bycia jedną z najstarszych firm bukmacherskich w naszym kraju, Fortunę uznaje się również za jednego z najlepszych, jeśli chodzi o ocenę graczy. Przechodząc jednak do bonusów – zakładając u Fortuny konto, możemy odebrać specjalny bonus powitalny na start. W ramach bonusów dla nowych graczy bukmacher Fortuna przygotował freebet bukmacherski oraz zakład bez ryzyka. Fortuna może również pochwalić się ogromnym udziałem na Polskim rynku. Bez przerwy rywalizuje z firmą STS o miano najpopularniejszego bukmachera w naszym kraju. Jeśli chodzi o stronę internetową tego bukmachera – to jest ona intuicyjna w obsłudze i nie sprawia większych kłopotów pod tym względem. Rzadko kiedy zdarzają się też przerwy techniczne czy błędy uniemożliwiające obstawianie zakładów.

bukmacher betfan opinei bonus
Polski bukmacher internetowy Betfan – Kod promocyjny na bonus

STS – zawsze depcze po piętach Fortuny

STS idzie łeb w łeb z firmą Fortuna, widać to gołym okiem, że obie firmy sporo zainwestowały w stworzenie idealnego środowiska do obstawiania dla swoich graczy. Również, co ciekawe, te firmy bukmacherskie oferują swoim typerom możliwość oglądania transmisji na żywo – nawet z poziomu aplikacji mobilnych.

U STS możemy postawić dowolny zakład z jego oferty, na przykład – zakłady na piłkę nożną, koszykówkę, hokej, zakłady live oraz ,,prematch” na sporty wirtualne. Na witrynie tego bukmachera istnieje ciekawy dodatek, mianowicie jest to czat, który pozwoli nam dyskutować z innymi graczami. Płatności u tego bukmachera możemy dokonać  przez PayU bądź Skrilla , a wypłaty za pomocą usługi STSpay. Jeśli chodzi zaś o promocje – to bukmacher STS niczym nie ustępuje Fortunie w swojej ofercie – możemy tu wziąć na przykład freebet bukmacherski lub też zakład bez ryzyka. Ogólnie STS jest według nas – jedną z najlepszych firm bukmacherskich dostępnych na naszym – Polskim rynku.

Betclic – wyłącznie przez internet?

Bukmacher Betclic powrócił na Polski rynek w 2019 roku i na pewno miał uproszczony start w porównaniu z innymi serwisami, z racji tego że przed nowelizacją ustawy hazardowej działał już naszym kraju i cieszył się dużym zainteresowaniem, powrót tego bukmachera na polski rynek był szeroko komentowany jeszcze na wiele miesięcy przed jego powrotem. To sprawiło, że firma nie musiała się porywać na niebotyczne kampanie marketingowe by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Jeśli chodzi zaś o aktualną działalność tego bukmachera – to w całości skupił się on na oferowaniu zakładów bukmacherskich przez internet. Typować zakłady możemy również przez świetną aplikację, którą stworzył ten bukmacher – choć brak czatu trochę rozczarowuje.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWielka Gra w Betclic – w puli aż 15 tysięcy złotych
Następny artykułNowi gracze w STS pierwszy kupon zagrają bez ryzyka – bukmacher zwraca do 200 PLN
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.