Doładowywanie konta bukmacherskiego po rejestracji lub w trakcie dalszej gry to bardzo częsta czynność. Przecież jak inaczej obstawiać u legalnych w Polsce bukmacherów jeśli właśnie nie za pieniądze? Wiele osób właśnie pod tym względem dobiera odpowiedniego bukmachera, aby móc komfortowo deponować swoje środki. Poniżej przedstawiamy 5 najpopularniejszych sposobów wraz z plusami i minusami każdego z nich.

metody depozytów bukmacherskich
Jak wpłacać pieniądze do legalnego bukmachera w Polsce?

Doładowanie konta w punkcie naziemnym

Pierwszą możliwością doładowania salda naszego konta jest możliwość jego uzupełnienia fizycznie – w naziemnym punkcie bukmachera STS. Cały proces polega na stawieniu się wraz z pieniędzmi oraz podaniu danych swojego konta internetowego. Jest ono wtedy doładowywane, a po chwili możemy skorzystać z konkretnej sumy.

Plusy: Plusami z pewnością są łatwość doładowania, szybkość pojawienia się środków na koncie i dostępność punktów naziemnych.

Minusy: Do minusów należeć będzie konieczność przenoszenia często dużych sum pieniędzy oraz konieczność wyjścia z domu.

Kody Paysafecard

Kolejną metodą doładowywania są kody przedpłacone Paysafecard. Metoda ta polega na zakupieniu kodu w sklepach stacjonarnych i przepisaniu z niego cyfr w systemie internetowym. Kody takie możemy kupić anonimowo w większości sklepów naziemnych. Cały proces jest łatwy i przypomina doładowywanie telefonu. Kody dostępne są w różnych wariantach cenowych, dzięki czemu możemy zasilić nasze konto bukmacherskie dowolną sumą.

Plusy: Plusem doładowania Paysafecard jest łatwość w zakupieniu kodu, duża liczba sklepów oferująca je oraz prostota przepisania kodu w systemie bukmacherskim.

Minusy: Do minusów zaliczyć można konieczność wyjścia z domu w celu kupienia doładowania.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym: BETONLINE

Karta Kredytowa

Jednym z najpopularniejszych sposobów na doładowanie konta bukmacherskiego jest płatność kartą kredytową. Jest to jeden z najbardziej komfortowych sposobów uzupełnienia salda, wszyscy Polscy bukmacherzy oferują tę metodę płatności. Aby dodać środki poprzez tę metodę, wystarczy przepisać do systemu internetowego numer karty, datę ważności i kod CCV oraz ustalić jaka kwota ma zostać pobrana. Po chwili pieniądze z naszej karty kredytowej są transferowane do bukmachera, a my możemy korzystać z nich.

Plusy: Plusami karty kredytowej będą szybkość ładowania, gdyż pieniądze są do dyspozycji od razu po doładowaniu, łatwość samego doładowania i akceptowanie wielu kart płatniczych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2220 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Minusy: Do minusów można zaliczyć konieczność podawania wrażliwych danych karty, które w istotny sposób wpływają na bezpieczeństwo naszych środków na koncie. Warto zatem szczególnie rozważyć tę opcję, jeśli doładowujemy konto bukmacherskie u marki, która jest mała, nowa na rynku lub nie jest wiarygodna i sprawdzona. Wyciek danych może być bardzo groźny dla naszych środków.

Przelewy Bankowe

Swoje konto u bukmachera możemy również doładować dzięki przelewom bankowym. Bukmacherzy w tym celu udostępniają specjalne systemy transakcyjne takie jak np. PayU, gdzie wybieramy odpowiedni bank i logujemy się do naszej bankowości elektronicznej. Zlecając tam przelew internetowy, pieniądze rozpoczynają swoją drogę do bukmachera a w ciągu kilku godzin lub przeważnie 1-2 dni roboczych są już gotowe do wykorzystania na naszym koncie bukmacherskim.

Plusy: Plusem przelewów bankowych będzie posiadanie kont bankowych przez zdecydowaną większość osób i prostota wykonania samego przelewu.

Minusy: Minusy takiego rodzaju doładowania to często długi czas oczekiwania i ew. opłaty pośredników transakcji.

E-portfele

Jedną z najpopularniejszych metod doładowań konta u bukmachera są portfele elektroniczne. Prym wśród nich wiedzie np. Skrill lub Neteller. Portfele elektroniczne pozwalają przechowywać środki i bardzo szybko płacić nimi w sieci np. za zakupy. Możemy użyć ich również do doładowania naszego konta bukmacherskiego. W tym celu należy wybrać daną metodę, będąc już zalogowanym na nasze konto oraz zalogować się przez system bukmacherski do swojego portfela.

Plusy: Szybkość ładowania, brak podawania danych karty czy konta bankowego.

Minusy: Mała ilość akceptowanych portfeli elektronicznych. Poprzez ten minus możemy zasilić jedynie nasze konto bukmacherskie dzięki najbardziej znanym portfelom elektronicznym.

Poprzedni artykułJak zwiększyć szanse na wygraną u buka?
Następny artykułObstawianie sportów u bukmachera – poradnik
Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi, bonusy za darmo, promocje bez depozytu. Legalne zakłady bukmacherskie online. Ranking bukmacherów w Polsce.