Wpłata pieniędzy na swoje konto bukmacherskie wydaje się prostym zadaniem, jednakże jest kilka kwestii, o których rzadko się w kręgach bukmacherskich mówi – a warto o nich pamiętać. Dlatego też dziś przedstawimy ci to, na co uważać podczas wpłacania pieniędzy na swoje konto bukmacherskie!

Na co uważać przy wpłacaniu pieniędzy na swoje konto bukmacherskie?

​Bonusy a twoja wpłata

Wpłacenie środków to nic innego jak przelanie kasy na konto gracza przy użyciu jednej z wybranych metod płatności stosowanych w danym serwisie. Na szczęście lista metod płatności szanowanych przez legalnych bukmacherów jest tak długa, że nikt nie będzie miał problemu z wyborem najbardziej idealnego sposobu wpłaty. Sposób i kwota przelewu zależy tylko od gracza, ale jeśli chcesz otrzymać bonus powitalny, powinieneś mieć na uwadze kilka ważnych aspektów.

Prawdą jest, że legalni bukmacherzy powoli wprowadzają do swoich ofert bonusy bez depozytu, więc będziesz przy wpłacie otrzymywać darmowe środki, o ile otworzysz konto, ale tego typu promocja jest wciąż nie jest na porządku dziennym. Po zarejestrowaniu konta u najbardziej znanych bukmacherów będziesz mógł od razu korzystać z darmowych środków.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

​ Na co warto jest zwrócić uwagę przy wpłacie środków?

Zanim zdecydujesz się zarejestrować nowe konto gracza, warto jest rozważyć kilka szczegółów. W ten sposób na początku możesz nie tylko uzyskać maksymalny darmowy bonus, ale także cieszyć się regularnymi zyskami przez długi czas.

  • Pamiętaj o sprawdzeniu oferty danego buka – najpierw dowiedz się, czy zakłady oferowane przez serwis są na pewno satysfakcjonujące, oraz czy kursy są odpowiednio wysokie. Wysokość marży i jakość kursów oferowanych przez dany serwis to kolejny niezwykle ważny aspekt. Jak wszyscy wiemy, im wyższe kursy na kluczowych rynkach, tym większa szansa na valuebety.
  • Zapoznaj się z dostępnymi metodami płatności – każdy bukmacher stosuje różne opcje wpłaty i wypłaty wygranych środków. Warto wspomnieć, że wpłata od razu pojawi się na koncie gracza, a twój bukmacherski bonus na start zostanie przelany na konto promocyjne.

Dopiero po obrocie daną kwotą kwota zostanie przelana na twoje konto, więc pamiętaj o tym, aby przeczytać regulamin przed wpłatą swoich pieniędzy. Zoptymalizowanie wykorzystania bonusów powitalnych i zebranie maksymalnej ilości wolnych środków pozwoli graczom uzyskać stabilny budżet gry, dzięki czemu nawet ewentualne początkowe niepowodzenia nie będą już tak bolesne. Tak jak wspominaliśmy wcześniej – Zanim zdecydujesz się zapłacić bukmacherowi, musisz zapoznać się z jego zasadami.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Promocje dla zwykłych graczy – Każdy gracz doświadczy w swojej karierze wcześniej czy później czarnej serii nieudanych zakładów, dlatego też regularne promocje mogą sprawić, że łatwiej będzie można przełknąć te niepowodzenia. Dlatego też przed wpłatą, warto jest sprawdzić, czy dany bukmacher oferuje takie bonusy dla zwykłych graczy.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGranie u bukmachera bez podatku – czy to możliwe?
Następny artykułPolska na Euro2020 musi wygrać z reprezentacją Szwecji, aby awansować do fazy pucharowej
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.