Obecnie w Betfan każdy może typować z Mariuszem Pudzianowskim. Jak to możliwe? Wystarczy założyć darmowe konto bukmacherskie i zdobyć tzw. Pakiet Pudziana, czyli możliwość zdobycia 3000 PLN ekstra.

Nowi gracze w Betfan wygrywają 3000 PLN z Pudzianem
Nowi gracze w Betfan wygrywają 3000 PLN z Pudzianem

Promocje bukmacherskie na stronie Betfan skierowane są do graczy posiadających aktywne konto bukmacherskie. Bonus od Mariusza Pudzianowskiego, to oferta skierowana do nowych graczy, którzy przygodę z typowaniem dopiero rozpoczynają.

Pakiet Pudziana to możliwość zdobycia aż 3000 PLN. Wszystko za sprawą pomnożenia bonusu dziesięciokrotnie, dzięki czemu pozornie mała wartość 300, zmienia się w 3000.

Dołączenie do promocji Pakiet Pudziana – zasady ⬇️

Zasady promocji ograniczają się tak naprawdę do kilku poniższych punktów:

 1. Pakiet Pudziana to promocja skierowana do nowych graczy, którzy zarejestrują konto na www.Betfan.pl.
 2. W akcji wezmą udział użytkownicy, którzy dokonają pierwszej wpłaty za co najmniej 20 PLN i obrócą nią po kursie co najmniej 2,00.
 3. Bonus dotyczy 3 pierwszych wpłat. Zakładając, że wygrana stanowi 10% każdego z trzech pierwszych depozytów (maksymalnie 100 złotych od jednego), w sumie można zdobyć 300 PLN.
 4. Spełnienie powyższych warunków uprawnia do odbioru mnożnika x10, dzięki któremu konto bonusowe może zwiększyć się z 300 PLN do 3000 PLN.
 5. Ostatni krok stanowi obrócenie środkami według szczegółów regulaminu.

Warto pamiętać, że gra z Pudzianem obejmuje tylko świeżo upieczonych typerów. Nowi gracze nie mogą przekazywać bonusu nikomu innemu.

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Jak zdobyć maksymalną wygraną w Betfan?

By zdobyć maksymalną przewidzianą kwotę premii, czyli 3000 PLN, należy dokonać trzech pierwszych depozytów i dzięki 10% ich wartości, uzbierać na koncie bonusowym 300 PLN. Następnie zastosować otrzymany mnożnik x10 i cieszyć się ekstra kasą 🙂

Wypłacenie środków pochodzących z nagród odbywa się pod pewnymi warunkami. W tym przypadku organizator ustalił:

 • obrót pięciokrotnością wygranej
 • kurs minimalny zdarzenia 1,45
 • ilość zdarzeń na kuponie – co najmniej 2

Wypłata środków z konta bonusowego na www.Betfan.pl jest możliwa pod warunkiem obrócenia nimi. W tym przypadku obowiązują następujące warunki:

 • obrót pięciokrotnością
 • zastosowanie kursu pojedynczego zakładu: minimum 1,45
 • ilość zdarzeń na kuponie: co najmniej 2

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułOferta specjalna w Betclic – 40 PLN ekstra za obstawianie tenisa
Następny artykułWielka Gra w Betclic – w puli aż 15 tysięcy złotych
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.