Bukmacher STS dba o swoich nowych użytkowników i specjalnie z myślą o nich, przygotował bonus powitalny. Przelewając na konto określoną sumę, można otrzymać jej równowartość w postaci premii!

Zainteresowani promocją gracze mogą wziąć w niej udział poprzez zaznaczenie opcji ,,chcę otrzymać swój bonus startowy” podczas pierwszej rejestracji. Otrzymanie środków premiowych jest uzależnione od pierwszej wpłaty na konto bukmacherskie. Wpłacając określoną sumę (np. 800 złotych), na konto bonusowe STS przelewa drugie tyle (800 złotych).

Chcąc wycisnąć z STS wszystko, co możliwe, należy jako pierwszy przelew, przekazać sumę 1200 złotych. Taki ruch daje gwarancję, że na koncie premiowym znajdzie się 1200 złotych więcej.

Warunkiem wypłaty wygranych środków (w akcji biorą udział tylko kupony rozliczone jako wygrane), jest obrót trzykrotnością przyznanej kwoty po minimalnym kursie 1,91. Przykładowo – jeżeli gracz otrzymać 500 złotych bonusu, do wypłaty musi obrócić sumą 1500 złotych.

Darmowy kod promocyjny STS

W akcji nie biorą udziału zakłady typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł60 PLN bonusu na mecze tenisa na żywo w Betclic
Następny artykuł50 PLN bonusu w Betfan dla nowych graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.