Większość osób typujących zakłady online zdaje sobie sprawę z tego, że im więcej wiedzą – tym mają większą szansę na to, aby zarobić na swoim kuponie. Jednakże nie każdy wie wszystko o wszystkim, dlatego też dziś, przygotowaliśmy dla was te porady bukmacherskie!

O jakich faktach powinien pamiętać każdy gracz zakładów bukmacherskich?

Wykorzystaj dodatkowe bonusy w aplikacjach mobilnych

Większość bukmacherów w dzisiejszych czasach ma własne aplikacje mobilne, dzięki którym również możemy obstawiać mecze, śledzić wyniki i tym podobne, ale aby zachęcić nowych graczy do korzystania z aplikacji, wiele firm korzysta ze sposobów na to, aby w załatwić sobie jak największą ilość graczy. Jednym z przykładów jest tutaj STS, który oferuje freebet bukmacherski na pierwszy zakład naszego nowego typera. Pamiętajmy również o tym, że gra u legalnego bukmachera nie jest prostym przedsięwzięciem już na starcie, dlatego też zniechęcanie się do niej po kilku nieudanych typach nie jest mądre, chociaż z drugiej strony, jeśli nie chcemy przegrywać naszych pieniędzy, to powinniśmy sobie odpuścić sobie grę.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Nigdy nie korzystaj z facebooka, jeśli szukasz porad o zakładach online

Jak wiadomo, ludzie są ciekawscy z natury więc oczywiście starają się dowiedzieć jak najwięcej od osób, które wygrywają typy regularnie. Wśród nich jednakże, są również nasi naciągacze. Facebookowe grupki o tematyce bukmacherskiej są tu dobrym przykładem. Przecież posty z wygranymi typami są i będą zawsze bardzo popularne a nasz oszust, będzie chciał podzielić się z nami swoją wiedzą. Oczywiście będzie on do czasu odpisywał na niektóre komentarze aby utrzymać pozory, lecz po jakimś czasie oznajmia że ma pod postem za dużo spamu oraz że ,,warto by było otworzyć własną grupę” gdzie będzie mógł się swobodnie wypowiadać. Ale jak to wiadomo w życiu, nic nie jest za darmo, wstęp na grupę będzie płatny. A tam oprócz propozycji obstawiania u nielegalnych bukmacherów ,,morza szum – wiatru śpiew” (czy jakoś tak). No przecież nasz idealny gracz za darmo nic nie zdradzi, bo co by z tego miał. Dlatego też tutaj powinniśmy pomyśleć o konsekwencjach, jakie może za sobą nieść pójście za kimś bez zastanowienia.

Zawsze czytaj regulaminy bonusów!

Prawie każdy zakład bukmacherski oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów.

Ciekawostka – większość punktów bukmacherskich to franczyza

Tak, dobrze słyszeliście. Większość stacjonarnych punktów bukmacherskich ma to do siebie, że są one prowadzone przez franczyzobiorców. A któż to taki ten franczyzobiorca? To proste – to osoba która korzysta z materiałów danej firmy bukmacherskiej, prowadząc ten punkt jednocześnie jako swój, oddając część zysków z tego co zarobią bukmacherowi, z którym podpisana została umowa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzym się zająć, jeśli już mamy dość typów bukmacherskich?
Następny artykułJak obstawianie typów sportowych zmieniło się z powodu COVID-19?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.