Zapewne skoro trafiłeś na ten artykuł, to szukasz odpowiedzi, prawda? Dlatego też dziś przedstawimy ci, dlaczego akurat warto jest obstawiać sport u bukmachera, oraz przede wszystkim – z czym to się je!

Obstawianie sportów u bukmachera – poradnik

Zanim zaczniemy

Każdy ma ulubioną drużynę, czyż nie? Nie warto jednak na to stawiać, bo to zazwyczaj zły pomysł. Cóż, ponieważ dlatego, że jest to Twoja ulubiona drużyna i prawdopodobnie zignorujesz pewne zależności, ponieważ stawiasz na swoją ulubioną drużynę – niektórzy nawet nie myślą, że ich ulubiona drużyna może przegrać. Dlatego najlepiej stawiać zakłady sportowe na ich przeciwników, ponieważ dzięki temu zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby udowodnić, że przegrają.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Piłka nożna

Nie możemy zaprzeczyć, że piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie, nikt nie może się z tym spierać, bo tak samo zajmuje pierwsze miejsce w Polsce. Na całym świecie miliony ludzi oglądają mecze piłki nożnej w telewizji, ale kiedy okoliczności na to pozwalają, stadiony piłkarskie nawet uginają się pod ciężarem ludzi – chociaż nie teraz. W rzeczywistości każdy może typować kupony na piłkę nożną, ale nie każdy może na tym zarabiać.

Obstawianie sportów niszowych

Mimo że pandemia koronawirusa zadała ciężki cios światu, to może stanowić to alternatywa dla ciebie, aby obstawiać. Z drugiej strony możesz chcieć wiedzieć, które niszowe sporty wygrywają w zakładach sportowych? Cóż, wyjaśnijmy – skoro sporty niszowe to znacznie mniej zakładów niż piłka nożna, co jest mniej więcej faktem – oczywiście budżety przydzielane ekspertom w tych dyscyplinach są znacznie niższe, a ich sytuacja jest gorsza. Oczywiście, niektórzy z nas nie wiedzą nic o pewnych niszowych sportach, prawda? Dlatego twoim zadaniem jest teraz dowiedzieć się jak najwięcej z tematu, aby lepiej przewidzieć wynik zakładu na sporty niszowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nielegalni bukmacherzy

Może wydaje się to bardzo atrakcyjne, bo przecież nie musisz płacić podatków nielegalnym bukmacherom, ale z drugiej strony to nie jest dobry pomysł, bo ktoś może cię za to złapać, a wtedy będziesz cierpieć za niepłacenie podatków. Będziesz musiał zwrócić wszystkie wygrane pieniądze, nie wspominając o tym, że możesz trafić nawet do więzienia. Dlatego, choć na pierwszy rzut oka brzmi to atrakcyjnie, lepiej postawić u legalnego polskiego bukmachera. Tylko w tym wypadku możesz liczyć na ewentualną pomoc, jeśli bukmacher dopuści się czegoś nielegalnego. W końcu nie da się przecież przewidzieć wszystkich ewentualności, dlatego też – owszem, więcej zostanie odebrane z twojego kuponu, ale z drugiej strony przynajmniej nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich danych. W końcu tylko legalny bukmacher może zagwarantować pełną anonimowość twoich danych w internecie, a wiadomo że bardzo często dane wyciekają z różnych portali.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMetody płatności u bukmachera – 5 najpopularniejszych sposobów
Następny artykułTypowanie zakładów na żywo – co warto o tym wiedzieć?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.