Wiele osób które w czasie kwarantanny zainteresowało się tematem zakładów bukmacherskich zadaje sobie właśnie to pytanie. Jednakże odpowiedź nie jest tak łatwa jakby się zdawało – trzeba wziąć pod uwagę różne aspekty, ale o tym się dowiecie za chwilę!

Obstawianie zakładów bukmacherskich – czy jest trudne?

Czy typowanie przez internet jest natomiast trudne?

 Na szczęście nie. Osoby młode bardzo szybko radzą sobie z wykonaniem tego zadania. Nawet gracze tak zwanej starszej daty też nie mają z tym żadnego problemu. Bez żadnego kłopotu można wybrać różne dyscypliny, rozwinąć listę ze wszystkimi zakładami na konkretne wydarzenia sportowe itp. Macie już starannie wybrane typy? Trzeba je teraz dodać do kuponu. Potem należy określić stawkę i zatwierdzić zagrane przez Was spotkania.

Zacznijcie od legalnego bukmachera

Dobór odpowiedniego, legalnego bukmachera może oznaczać dla nas wielką wygraną, bądź kiepską. Tego tematu nie powinno się bagatelizować – ponieważ jest to o tyle ważny temat, że to właśnie od bukmachera zależy tak naprawdę jak trudne będzie dla nas obstawianie, ponieważ tak naprawdę wszystko zależy od kursu jaki on nam oferuje. Na internecie bez żadnego problemu można znaleźć listę bukmacherów, które spełniają w tym temacie określone warunki. Decydując się na konkretnego bukmachera – należy zwracać uwagę również na opinie graczy. Właśnie dlatego warto sprawdzać rankingi najlepszych bukmacherów. Bonus powitalny to również sprawa która może nam ułatwić obstawianie zakładów bukmacherskich. Przecież darmowe pieniądze w postaci freebetu bukmacherskiego na pewno ułatwią nam sporo, jeśli chodzi o obstawianie zakładów bukmacherskich, czyż nie?

betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku
betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku

Rejestracja

 Proces rejestracji można stosunkowo szybko przejść – trudności raczej z tym nie ma, o ile mamy już wybranego bukmachera. Aby się zarejestrować – wystarczy po wejściu na stronę internetową naszej firmy bukmacherskiej kliknąć przycisk ,,Rejestracja’’. Poza tym, na dole tego artykułu znajduje się taki wielki czerwony przycisk – jeśli go klikniecie – zostaniecie odesłani do formularza rejestracyjnego danego bukmachera. Jakie dane są niezbędne? Nie obejdzie się bez podania swojego imienia oraz nazwiska.

Tak samo należy określić dokładny adres zamieszkania i datę urodzenia, a czasami niezbędne będzie potwierdzenie swojej tożsamości. W tym celu trzeba wysłać skan dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu – wszystkie najważniejsze informacje znajdują się w regulaminie. Nie trzeba obawiać się wykonania tej czynności, ponieważ jest to standardowa procedura. Dobra, legalna firma bukmacherska starannie przechowuje tego typu informacje. Przy rejestracji możemy otrzymać również ciekawe bonusy, na przykład freebety bukmacherskie. Ogólnie proces rejestracji trwa mniej więcej kilka, maksymalnie kilkanaście minut. Potem trzeba zazwyczaj potwierdzić adres e-mail i kliknąć link aktywacyjny. Jak widzicie – proces rejestracyjny sam w sobie nie jest trudny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJakich zasad w pokerze powinien przestrzegać każdy gracz?
Następny artykułBonus co tydzień – nawet 100 PLN w promocji w Betclic
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.