Na oficjalnej stronie bukmachera Betclic widnieje promocja skierowana do miłośników tenisa. Za obstawianie zdarzeń z turnieju ATP w Paryżu, gracze otrzymają 40 PLN ekstra. Oferta specjalna obowiązuje jeszcze tylko dziś!

Oferta specjalna w Betclic - 40 PLN ekstra za obstawianie tenisa
Oferta specjalna w Betclic – 40 PLN ekstra za obstawianie tenisa

Wśród szczęśliwych posiadaczy 40 PLN bonusu w Betclic znajdą się ci typerzy, którzy poza spełnieniem poniższych warunków, dokonają zapisu do promocji. Dołączenie do akcji promocyjnej jest konieczne do wypłacenia bonusu.

Legalny bukmacher Betclic oferuje dołączenie do zabawy nie tylko na stronie www.Betclic.pl, ale również – wychodząc naprzeciw nowoczesności – w aplikacji mobilnej Betclic na tablety i smartfony. Chcąc rozpocząć przygodę mobilnie, należy na tym samym kanale ją kontynuować. Innymi słowy – dołączenie do promocji w telefonie, zmusza do wzięcia w niej udziału również na tym urządzeniu.

Jaki jest minimalny kurs w promocji Misja: Tenis w Betclic?

Oferta specjalna w Betclic – 40 PLN ekstra za obstawianie tenisa dotyczy kuponów, na których zastosowano kurs minimalny na poziomie 1,70. Minimalna stawka zakładu biorącego udział w zabawie, wynosi 20 PLN.

W akcji promocyjnej biorą udział kupony wielokrotne, zawierające co najmniej 2 zdarzenia. Bonus zostanie przyznany graczom, którzy zagrają minimum 3 kupony spełniające powyższe warunki i wygrają.

Okres obowiązywania promocji ustalony został na 28 października – 3 listopada 2019 roku. Organizator promocji, czyli legalny bukmacher Betclic wypłaci środki bonusowe 5 października w godzinach wieczornych.

forbet premia bonus kod promocyjny
Freebet forBet, premia, bonus, kod promocyjny

Jakie spotkania tenisa obstawiać w Betclic?

W opisywanej ofercie biorą udział wszystkie mecze tenisa, rozegrane w okresie od 28 października do 3 listopada 2019 roku do godziny 23:59.

Podsumowanie warunków promocji jest następujące:

  1. zagrać należy co najmniej 3 kupony wielokrotne
  2. za stawkę co najmniej 20 PLN każdy
  3. po kursie nie niższym, niż 1,70
  4. w aplikacji, bądź na stronie www.Betclic.pl
  5. rozliczyć zakłady jako wygrane

Wyłączenia z oferty promocyjnej w Betclic

Bonus w Betclic nie obowiązuje na mechanizm cashout, zakłady systemowe, kupony zagrane przy pomocy środków pochodzących z nagród, powtarzające się typy, promocje w których zastosowano już jakąś promocję organizatora.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek – 50 PLN premii na 1/16 finału Pucharu Polski
Następny artykułNowi gracze w Betfan wygrywają 3000 PLN z Pudzianem
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.