Porady doświadczonego typera – o tym pamiętaj podczas obstawiania!

Masz jeszcze dość małe pojęcie na ten temat? Chcesz natomiast obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe (i nie tylko)? Zapoznaj się z naszym poradnikiem. Jakie firmy bukmacherskie wybierać? Co jest bardzo ważne w trakcie typowania? Jak chcesz osiągać dobre wyniki, to poniższa lektura jest wręcz dla Ciebie obligatoryjna.

Gdzie w ogóle można typować online?

Zacznijmy od tego aspektu. Bo często jest tak (niestety), że ludzie wybierają podmioty hazardowe pierwsze z brzegu. A tak nie można. Musisz bowiem zdecydować się tylko na takie firmy bukmacherskie, które działają w 100% legalnie. Wówczas będziesz grał zgodnie z polskimi przepisami. W ten sposób masz szanse na notowanie dobrych wyników, a jeśli coś wygrasz, to np. żaden urzędnik się do tego nie przyczepi. Będziesz mógł swobodnie wpłacać oraz wypłacać środki. Jakie podmioty hazardowe online są obecnie szczególnie popularne? Do grona legalnych firm bukmacherskich można na pewno zaliczyć Fortunę. Jest to aktualnie jeden z najbardziej popularnych podmiotów hazardowych, który już na start oferuje zwrot do 600 PLN. Jeśli coś zagrasz, to możesz skorzystać z usługi Fortuna sprawdź kupon, by zweryfikować, czy udało Ci się wygrać. Warto również rozważyć zarejestrowanie się w Betfan. To dużo młodsza firma bukmacherska, ale i tak już bardzo lubiana. M.in. ze względu na oferowane bonusy na dzień dobry. Wszak nowy Klient może zainkasować np. cashback do 600 PLN. Gdzie jeszcze warto mieć konta bukmacherskie? W STS, Betclic, czy Fuksiarzu itp.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Jak analizować wydarzenia?

To znakomite pytanie, które powinna zadać sobie każda osoba obstawiająca w podmiotach hazardowych. Chcesz uzyskiwać naprawdę dobre rezultaty? Należy pieczołowicie analizować to, co potem znajdzie się na kuponach solo lub akumulowanych. A jeśli nie wiesz, co trzeba brać pod lupę w czasie wykonywania tego zadania, to dobrze byłoby odwiedzać popularny blog o grach karcianych i bukmacherce. Co jest tutaj szczególnie polecane? To np. strona internetowa https://graszonline.pl/. Są tam rozmaite porady związane z obstawianiem itp. Nad czym jeszcze warto się zastanowić? Nad braniem typów bukmacherskich od innych. Przynajmniej na razie – do momentu, kiedy sam nie nauczysz się odpowiednio obstawiać. Np. na portalu online Sport Betfan nie brakuje porad, które są nie tylko profesjonalne, ale także darmowe. W ten sposób Twoje wyniki w podmiotach hazardowych powinny ulec poprawie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Jak dużo meczów obstawiać?

Nie tylko dokładna, rzetelna analiza jest tutaj szalenie ważna… Liczy się także to, by nie obstawiać na kuponach zbyt dużej liczby wydarzeń. Generalnie rekomenduje się granie singli. Chodzi zatem tylko o jeden typ. Alternatywnie możesz zdecydować się na typowanie dubli. Są to natomiast kupony, które składają się tylko z dwóch wydarzeń. Warto dążyć do tego, by nie zabrakło Ci czasu na pieczołowite sprawdzenie wszystkich istotnych faktów. Jeśli zaś bierzesz obecnie typy od innych, to też umieszczaj na kuponach maksymalnie dwa wydarzenia.

Poprzedni artykułJak przygotować się do rozpoczęcia przygody z zakładami sportowymi?
Następny artykułCo warto wiedzieć o rejestracji konta w firmie bukmacherskiej?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.