Do 50% zwrotu stawki kuponu otrzymają gracze, którzy w eTOTO obstawią sporty wirtualne i przegrają. Szczegóły promocji w dalszej części wpisu.

Sporty Wirtualne w eToto - zwrot 50% stawki przegranego kuponu
Sporty Wirtualne w eToto – zwrot 50% stawki przegranego kuponu

W zabawie wezmą udział użytkownicy www.eTOTO.pl, którzy dołączą do promocji jeszcze przed obstawieniem promocyjnych kuponów. By zdobyć gwarancję zwrotu do 50% stawki zakładu, należy spełnić poniższe warunki i bezpośrednio po rozstrzygnięciu zakładu, kliknąć wyświetlony pop-up. Organizator naliczy zwrot w ciągu 20 minut.

Sporty Wirtualne w eToto – nawet 40 PLN premii ⬇️

Nagrodę pocieszenia w postaci do 40 PLN bonusu, zdobędą gracze, którzy zagrają kupony:

  • pojedyncze i akumulowane,
  • postawione na dowolne wydarzenie z oferty sporty wirtualne,
  • minimalna stawka zakładu: 50 zł, maksymalna 40 pln
  • minimalny kurs zakładu: 1.02,
  • minimalny kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1,02.

Spieniężenie nagrody (wymiana bonusu na gotówkę – zwrot 50% stawki przegranego kuponu), możliwa jest po sześciokrotnym obstawieniu ekstra środków i spełnieniu dwóch warunków kursowych:

  1. w zakładach pojedynczych z kursem minimum 2,20
  2. w zakładach wielokrotnych z kursem co najmniej 2,20 (minimum 1,30 każde zdarzenie na kuponie).
Betfan premia bonus promocja
Kod promocyjny BETFAN

Wyłączenia z promocji na sporty wirtualne w eTOTO

Do obrotu nie zostaną zaliczone wydarzenia z eTOTO Plus. Kupon biorący udział w obrocie bonusem nie może być anulowany. Musi być rozliczony jako wygrany lub przegrany.

Warto pamiętać, że zakład zagrany zgodnie z zasadami akcji, musi zostać rozstrzygnięty w tym samym tygodniu, w jakim został wytypowany. 40 PLN to maksymalna stawka zwrotu.

Premia zostanie naliczona na konto bonusowe nie później, niż w terminie 72 godzin od dokonania zgłoszenia. Na kadego gracza przypada wyłącznie jeden bonus tygodniowo. Tydzień liczony jest od poniedziałku do 23:59 w niedzielę.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS – mobilne obstawianie w telefonie!
Następny artykułWstępny ranking bukmacherów na rok 2020
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.