Legalny bukmacher STS naprawdę wysila się dla swoich typerów, ponieważ oprócz stacjonarnych punktów bukmacherskich (których posiada już na terenie naszego kraju ponad 400) i wspaniale przygotowanej i funkcjonalnej witryny internetowej daje swoim typerom również możliwość typowania zakładów bukmacherskich w tak zwanym ,,biegu” czyli przez aplikację mobilną. Ale jaką ona ma funkcjonalność? Czy warto z niej korzystać? Tego dowiecie się czytając nasz poradnik.

STS – mobilne obstawianie w telefonie!

Czat w aplikacji mobilnej STS

Gracze, którzy korzystają z aplikacji mobilnej STS, mają opcję skorzystania z czatu z innymi użytkownikami, którzy są aktualnie aktywni (czyli po prostu korzystają z tej opcji w tym momencie). Czat STS jest dostępny w bardzo wygodnej, przejrzystej formie i pozwala nie tylko na prowadzenie dyskusji, ale również na dzielenie się kuponami. Dyskusja z innymi graczami to świetna opcja, z racji tego że mamy wtedy możliwość, aby porozmawiać o konkretnych spotkaniach sportowych, poczytać o strategiach innych osób, a także dowiedzieć się o bonusach bukmacherskich, ale też nie tylko. Czat w aplikacji STS działa całą dobę, jednakże naturalnie powinniśmy pamiętać o tym, że o wiele mniej osób będzie chętnych na rozmowę o tej przysłowiowej drugiej nad ranem niż na przykład o siódmej po południu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Darmowe transmisje meczy w aplikacji STS

Praktycznie każdy gracz, który posiada założone konto u STS, ma możliwość oglądania darmowych meczy STS TV. Jest to niezwykle popularna usługa która świetnie działa na telefonie. Nie trzeba się jakoś specjalnie natrudzić, by oglądać mecze przez aplikację STS. Wystarczy że po wejściu na nasze konto, wejdziemy na dział z zakładami Live i wybierzemy odpowiednie wydarzenie sportowe, które nas w tym momencie interesuje. Co ważne, do wyboru mamy nie tylko piłkę nożną, ale także tenisa, siatkówkę czy inne popularne sporty.

Jak wypłacać nasze środki przez aplikację STS?

Jako legalny Polski bukmacher, STS oferuje swoim graczom tak zwaną usługę STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na konto bankowe nawet w ciągu kilku minut. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku bukmachera STS naprawdę nie ma na co narzekać. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto. Oprócz powyższego, warto jest również  wspomnieć jeszcze o kilku faktach o aplikacji mobilnej STS. Chodzi nam tu na przykład o :

  • usługę ,,Cash-Out” – pozwala nam ona wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów z danego kuponu
  • logowanie na aplikację mobilną za pomocą odcisków palców – tu chyba raczej nie musimy wyjaśniać o co chodzi
  • powiadomienia ,,push” – o wszystkim co nas interesuje otrzymujemy stosowne informacje przy pomocy odpowiedniego powiadomienia.

Jak pobrać aplikację mobilną STS?

Aplikacja mobilna STS jest dostępna na Androidzie oraz iOS. W przypadku IoS wystarczy wejść do AppStore’a, wyszukać program i go zainstalować. Najszybszym sposobem na pobranie aplikacji jest zrobienie to ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKibice Wisły Kraków w LVBET dostają 50 PLN ekstra
Następny artykułSporty Wirtualne w eToto – zwrot 50% stawki przegranego kuponu
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.