Freebet o wartości 10 PLN trafi na konta nowych graczy legalnego bukmachera Totalbet. Jak zgarnąć bonus i jak z niego skorzystać? O tym można przeczytać poniżej 🙂

totalbet freebet 10
Totalbet – freebet 10 PLN dla nowych graczy

Użytkownicy, którzy zapiszą się do rodziny Totalbet, otrzymają wyjątkowy prezent. Freebet 10 złotych to ekstra kasa za pełną rejestrację. Co to oznacza?

Gracz, który:

  • założy konto na www.Totalbet.pl (promocja tylko dla nowych graczy)
  • wyśle dokument tożsamości do sprawdzenia przez pracownika
  • otrzyma pozytywną weryfikację

zgarnie darmowy zakład za pełną rejestrację u legalnego buka Totalbet. Będzie mógł z niego skorzystać w ciagu 30 dni od momentu potwierdzenia danych osobowych.

Wykorzystanie bonusu musi odbyć się drogą elektronicznego kuponu, zagranego ze środków premiowych (nie z salda głównego).

sts za darmo bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet w Totalbet przyznawany jest po zalogowaniu się do indywidualnego konta stałego. Z darmowego zakładu można skorzystać jednorazowo. Kupon nie podlega wymianie ani podzieleniu.

Freebet 10 PLN w Totalbet
💰💰💰

W ramach freebetu, użytkownicy obstawią kupon AKO lub SOLO za jednorazową i pełną kwotę 10 PLN. Warunkiem zawarcia zakładu, jest całkowity kurs kuponu na poziomie co najmniej 2,00.

Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe, oraz te, przy których zastosowano opcję cash-out.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułDarmowy zakład w eToto – 50 PLN za typowanie TOP3
Następny artykułBonus w Betclic – nawet 2 tysiące złotych premii
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.