Dobra nowina dla graczy typujących spotkania z 1/16 finału Pucharu Polski. Legalny bukmacher Totolotek oferuje do 50 PLN premii za zakłady zagrane między 29 a 31 października. Szczegóły znajdują się w dalszej części wpisu.

Totolotek - 50 PLN premii na 1/16 finału Pucharu Polski
Totolotek – 50 PLN premii na 1/16 finału Pucharu Polski

Uczestnikami akcji promocyjnej mogą być wyłącznie członkowie portalu www.Totolotek.pl, którzy posiadają aktywne, potwierdzone konto bukmacherskie. Dopiero spełnienie tego warunku uprawnia do typowania zgodnie z zasadami bonusu.

50% stawki kuponu na 1/16 finału Pucharu Polski

Nagrodą w akcji promocyjnej Totolotka, jest bonus w postaci 50% stawki kuponu. Maksymalna kwota premii wynosi 50 PLN i oferowana jest w sytuacji, gdy stawka zakładu wyniesie co najmniej 100 PLN. Jeżeli gracz wytypuje kupon za kwotę minimalną, czyli 50 PLN, na jego konto bonusowe wpłynie nie 50, a 25 PLN, stanowiące 50% wniesionej kwoty.

Regulamin promocji przewiduje poniższe reguły:

  • kwalifikację do zabawy uzyskują kuponu pojedyncze, kombi, oraz multiway
  • do bonusu liczą się tylko i wyłącze kupony zawierające typy na wydarzenia z 1/16 finału Pucharu Polski, rozgrywanego w dniach 29 – 31 października 2019 roku
  • minimalna stawka kuponu biorącego udział w promocji, wynosi 50 PLN
  • do akcji włączają się zarówno zdarzenia live, jak i przedmeczowe

Gdzie można obstawiać 1/16 finału Totolotek Puchar Polski?

Typować można nie tylko na oficjalnej stronie bukmachera www.Totolotek.pl, ale także w jej mobilnej wersji i w aplikacji na telefony i tablety. Jest jednak pewien warunek. Jeżeli gracz obstawi kupony przy pomocy danego kanału (np. aplikacji), tylko tam może odebrać bonus.

Sts - kod promocyjny BETONLINE, bonus
Sts – kod promocyjny BETONLINE, bonus

W opisywanej promocji Totolotka biorą udział tylko kupony bukmacherskie zagrane ze środków własnych. Zakłady obstawiane za pieniądze bonusowe nie zostaną zakwalifikowane do zabawy.

Nie podlegają kwalifikacji:

  • zakłady anulowane
  • kupony z mechanizmem cash-out
  • typy powtarzające się

Wypłacenie środków u legalnego bukmachera Totolotek, uzależnione jest od zagrania nimi. By móc zupełnie swobodnie rozporządzać nagrodą, należy jednokrotnie nią obrócić. Warunkiem jest kurs minimalny 2,00, oraz termin: 30 dni.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsi legalni bukmacherzy w Polsce
Następny artykułOferta specjalna w Betclic – 40 PLN ekstra za obstawianie tenisa
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.