Naturalnie obstawianie zakładów w czasie rzeczywistym nie jest najłatwiejszym zadaniem – w końcu ciężko się temu dziwić, bo przecież znalezienie meczu, który nie zmienia się z minuty na minutę jest naprawdę ciężkim zadaniem. Co więc warto wiedzieć o typowaniu zakładów na żywo? O tym dowiesz się już za chwilę!

Typowanie zakładów na żywo – co warto o tym wiedzieć?

Czy warto w ogóle zacząć typować zakłady na żywo?

Zakłady na żywo potrafią wzbudzić naprawdę wiele emocji, chociaż z drugiej strony należy wziąć pod uwagę fakt, że postawienie tego zakładu (i wygranie go) jest znacznie cięższe niż gdybyś obstawił zwykły zakład. Oczywiście ryzyko jest większe, ponieważ sytuacja na korcie, boisku bądź placu może zmienić się dosłownie z minuty na minutę. Dlatego też każdy, kto chce obstawiać zakłady na żywo u bukmachera powinien zdawać sobie sprawę z tego, że aby odnieść zwycięstwo, trzeba znać niemalże wszystkie aspekty związane z obstawianiem, dodatkowo jeszcze mieć stalowe nerwy, które pozwolą ci na postawienie zakładu w odpowiednim momencie.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS z kodem promocyjnym: BETONLINE

Obstawiaj tylko jedną dyscyplinę sportową!

Każdy chciałby obstawiać wiele dyscyplin sportowych na raz, ale jeśli chcesz zarobić na zakładach na żywo, musisz skupić się na tylko jednej dyscyplinie sportowej. Wtedy będziemy mogli uchwycić szczegóły, które nie są widoczne dla przypadkowych graczy. Po drugie warto przyjrzeć się usługom świadczonym przez legalne firmy bukmacherskie. To był ważny aspekt – wybierzmy bukmachera z najlepszą ofertą, bo szanse na obrócenie bonusu na start od takiej firmy są dużo większe niż u bukmacherów, którzy nie oferują zakładów w czasie rzeczywistym.

Warto jest również zadbać o to, aby wybrany przez nas legalny bukmacher oferował mecze na żywo za darmo, ponieważ wtedy łatwiej będzie ci oszacować, czy dana drużyna lub zawodnik ma szanse na zwyciężenie w tym spotkaniu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

W najpopularniejszych sportach będziesz miał wiele różnych ofert zakładów do wyboru – od zakładów pojedynczych aż po zakłady akumulowane z kilkunastoma zdarzeniami na kuponie – możliwości jest wiele. Pamiętaj jednak, że warto jest kontrolować swoje emocje, bo w końcu, jeśli zaczniesz obstawiać za dużo, to najprawdopodobniej rozwiniesz w sobie uzależnienie od zakładów, co samo w sobie jest bardzo niebezpieczne – więc ustaw sobie odpowiedni limit finansowania swoich typów. Na przykład przeznacz sobie 500zł na jeden miesiąc na obstawianie – a każdy twój typ niech nie przekracza 4-5% całkowitej sumy, którą przeznaczyłeś na zakłady – w ten sposób możesz nadal cieszyć się życiem bez bankructwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie sportów u bukmachera – poradnik
Następny artykułGranie u bukmachera bez podatku – czy to możliwe?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.