Nawet do 510 PLN otrzymają w Betclic nowi gracze, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny „KOD510”. Zakład bez ryzyka to gratka dla początkujących graczy – umożliwia pewne typowanie bez stresu 🙂

betclic kod510
Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w Betclic – nawet do 510 PLN z kodem „KOD510”

W Betclic nawet 510 PLN cashbacku

Hasło promocyjne „KOD510” nie jest przypadkowe. 510 złotych to maksymalna stawka zwrotu, jaka przysługuje graczom w razie przegrania pierwszego kuponu. Zakład bez ryzyka dla nowych graczy z kodem „KOD510” w Betclic to oferta specjalna.

Jak otrzymać tak wysoki zwrot? Premię w postaci 510 PLN otrzymają gracze typujący na www.Betclic.pl lub w aplikacji mobilnej za 510 złotych lub więcej. Za obstawianie za niższą stawkę, organizator promocji (legalny bukmacher Betclic), przelewa 100% zagranych środków.

Przykładowo: jeżeli gracz obstawi kupon za 160 złotych i przegra, na jego konto bonusowe trafi 160 złotych. Analogicznie sprawa wygląda przy grze za 40, czy 400 złotych. 100% stawki wraca do nowego użytkownika.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Istnieją dwa rozwiązania pierwszego kuponu:

  • zwycięstwo i zgarnięcie całej wygranej
  • przegrana (pozorna) i zwrot 100% zagranych środków

Otrzymanie bonusu powitalnego możliwe jest po spełnieniu poniższych warunków:

  1. Rejestracji w Betclic.
  2. Wpisaniu kodu „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.
  3. Dokonaniu pierwszej wpłaty.
  4. Obstawieniu kuponu.
  5. Przegraniu.

Warto pamiętać o tym, że bukmacher Betclic nie zezwala na dzielenie się premią, ani na jej rozbicie. 510 złotych to bonus maksymalny, dostępny tylko na pierwsze typowanie.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus powitalny w Betclic – nawet 510 złotych z kodem promocyjnym „KOD510”
Następny artykułGry karciane Betgames bez ryzyka w STS
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.