Aktualna promocja w Betclic zainteresuje przede wszystkim tych graczy, którzy zamiast zakładów pojedynczych, wybierają kupony wielokrotne. Zwrot stawki zakładu w razie pojedynczej porażki, to właśnie Pewny Zakład.

Premia w betclic
Zwrot wartości kuponu za przegrane zdarzenie – 40 złotych bonusu w Betclic

Zwrot wartości kuponu w razie przegranej to oferta ograniczona w czasie. Obowiązuje w dniach 13 – 15 sierpnia 2019 roku. Organizator zastrzega, że będzie realizował wypłaty 16 sierpnia 2019 roku.

Warunki promocji w Betclic
👇🏼👇🏼👇🏼

Zakwalifikowanie się do akcji promocyjnej, uzależnione jest od spełnienia pewnych warunków:

  1. Postawienia zakładu wielokrotnego (akumulowanego) na co najmniej 5 zdarzeń z oferty meczów piłki nożnej.
  2. Wytypowania kuponu po kursie całkowitym co najmniej 5.
  3. Zagrania za co najmniej 20 złotych.

Przykład: gracz obstawia kupon za 30 złotych. Typuje 5 zdarzeń, spośród których 4 wchodzą, a jedno kończy się niepowodzeniem. Całkowity kurs kuponu wynosi co najmniej 5. Efekt? Organizator wypłaca środki w postaci bonusu na całą stawkę kuponu (maksymalnie 40 złotych). Brzmi dobrze? I to jak!

Betfan kod promocyjny
Kod promocyjny do Betfan

Legalność bukmacherów sprawdza się na podstawie posiadania przez nich zezwolenia Ministerstwa Finansów RP. Betclic to bukmacher, który działa zgodnie z polskim prawem i posiada wspomniane zezwolenie. Korzystanie z jego usług jest zupełnie legalne.

Założenie konta w Betclic zajmuje kilka sekund. To pierwszy warunek, jaki trzeba spełnić, by przystąpić do promocji. Podczas rejestracji warto pamiętać o tym, by wpisać kod promocyjny KOD500, uprawniający do zgarnięcia premii powitalnej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny 

Poprzedni artykuł500 PLN Cashbacku dla nowych graczy w Betclic
Następny artykułEuropejska Dokładka – 20 złotych premii za wygrany kupon w Fortunie
Darmowe bonusy bukmacherskie od najlepszych w Polsce legalnych zakładów online. Promocje bez depozytu, freebety i zakłady bez ryzyka. Bonusy bukmacherskie za darmo od STS, Betclic, Betfan i innych popularnych bukmacherów w Internecie.