Skip to content

Kibice Wisły Kraków w LVBET dostają 50 PLN ekstra

Kibice Wisły Kraków w LVBET dostają 50 PLN ekstra

Kibice Wisły Kraków nigdzie nie znajdą tak dobrej promocji, jak w LVBET. Na portalu tego legalnego bukmachera, miłośnicy krakowskiego zespołu, dostają 50 PLN ekstra. Szczegóły akcji w dalszej części wpisu!

pisywany bonus skierowany jest do użytkowników LVBET, którzy posiadają aktywny karnet na mecze Wisły Kraków w obecnym sezonie 2019/2020. Spełnienie tego warunku uprawnia do obioru 50 PLN premii na www.LVBET.pl. 

Akcja promocyjna trwa od maja 2019 roku do końca grudnia, czyli do 31.12.2019 roku. Skorzystanie z promocji jest jednorazowe i nie podlega przekazaniu innym użytkownikom. 

50 PLN ekstra w LVBET

Organizator uzależnił przyznanie pełnej wartości premii (50 PLN) od wysłania maila ze zdjęciem karnetu imiennego na adres, wpisując w tytule „Kraków żywo”. 

Bonus w LVbet pozostaje ważny przez 30 dni od chwili jego przyznania. Wypłacenie środków pochodzących z nagrody, uzależnione będzie od spełnienia poniższych warunków:

  • 4 krotny obrót
  • kurs minimalny 1,75
  • zakłady kombi z kursem łącznym co najmniej 1,75

Sporty wirtualne nie biorą udziału w obrocie bonusem bukmacherskim. 

Jedna osoba może skorzystać ze swojego karnetu imiennego tylko jeden raz w sezonie. Promocje w LVBET nie podlegają łączeniu. 

Kto otrzyma bonus 50 PLN w LVBET?

Kibice Wisły Kraków w LVBET dostają 50 PLN ekstra tylko wtedy, gdy dokonają pełnej rejestracji w serwisie www.LVBET.pl. Skrócona rejestracja nie daje prawa do bonusu. 

Warto mieć na uwadze, że bukmacher LVBET dokona weryfikacji maila w ciągu 48 godzin. W tym samym czasie przyzna bonus na konto premiowe gracza. 


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *