Skip to content

Nowi gracze w STS pierwszy kupon zagrają bez ryzyka – bukmacher zwraca do 200 PLN

Nowi gracze w STS pierwszy kupon zagrają bez ryzyka – bukmacher zwraca do 200 PLN

Do 200 PLN zwrotu uzyskają gracze, którzy obstawią swój pierwszy kupon i nie wszystko pójdzie po ich myśli. Nowy gracze w STS typują debiutancki zakład bez żadnego ryzyka.

Nowi gracze platformy STS, którzy w dniach 15 – 19 listopada 2019 roku założą konto u legalnego bukmachera, otrzymają gwarancję zwrotu do 200 PLN za pierwszy przegrany zakład. 

Bukmacher nie wymaga zapisywania się do promocji. W akcji biorą udział wszyscy gracze, którzy dokonali rejestracji na www.STS.pl w czasie trwania zabawy. Nie otrzymają kwalifikacji typerzy, którzy konto w STS już posiadają. 

Jak zdobyć do 200 PLN za pierwszy kupon w STS?

Zagranie pierwszego kuponu w STS jest zupełnie bezpieczne. Organizator oferuje nowym ubezpieczenie zakładu do kwoty 200 PLN. Oznacza to, że w razie niepowodzenia (przegranej), konto bonusowe zostanie zasilone 100% stawki kuponu, maksymalnie do 200 złotych. 

Warto mieć na uwadze, że opisywana promocja obowiązuje nie tylko na stronie www.STS.pl, ale także w aplikacji mobilnej na telefony i tablety. Dotrze więc do wszystkich – nawet tych najbardziej zabieganych.

Jakie są dodatkowe korzyści z rejestracji w STS?

Dołączenie do rodziny STS wiąże się z prawem do uzyskania dostępu do dodatkowych promocji. Osoby, które założą konto bukmacherskie w dniach 15 – 19 listopada 2019 roku, otrzymają pakiet 3 bonusów:

  • do 1200 PLN bonusu powitalnego,
  • 29 PLN bez depozytu z kodem BET1234
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka 

Kupony zakwalifikowane do promocji, musza zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 w dniu 19 listopada 2019 roku. Jeżeli debiutancki zakład zostanie rozliczony po tym czasie, nie weźmie udziału w zabawie. 

Bukmacher STS online zobligował się do wypłaty środków promocyjnych w ciągu 24 godzin od momentu nabycia prawa do premii. 


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *