Skip to content
Turbokozak w LV Bet to nowa promocja bukmachera

Turbokozak w LV Bet to nowa promocja bukmachera

LV Bet znany z bycia głównym sponsorem między innymi Wisły Kraków i Arki Gdynia coraz odważniej poczyna sobie na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher dał się poznać jako ten, który kładzie duży nacisk na rozbudowaną siatkę promocji w myśl zasady – dla każdego coś innego. Skutkuje to naprawdę szeroką gamą ciekawych atrakcji z których można dowolnie przebierać niczym w owocach na miejskim bazarze.

LVbet promocja dla graczy

Turbokozak to promocja, która wyróżnia się nie tylko nazwą, ale i parametrami. W nagrodę za odważną grę pozwala zyskać dodatkowo od 7,5 do aż 25% wygranej w postaci bonusu nawet do 1000 złotych i to co tydzień! Polski bukmacher LVbet znany jest z bardzo atrakcyjnych darmowych bonusów i promocji dla graczy. Jak to dokładnie wygląda? Schemat jest prosty i premiuje grę zakładów akumulowanych – im więcej pozycji na kuponie tym większy bonus w razie wygranej co dokładnie prezentuje się tak:

– kupon składający się z przynajmniej 4 zakładów – dodatkowe 7,5% do wygranej,

– kupon z 5 zakładami – dodatkowe 10% do wygranej,

– kupon składający się z 6 zakładów – dodatkowe 15% do wygranej,

– kupon z 7 zakładami – dodatkowe 20% do wygranej,

– kupon składający się z 8 zakładów lub więcej – dodatkowe 25% do wygranej,

Minimalna stawka zakładu uprawniająca do wzięcia udziału w promocji to 10 złotych, natomiast minimalny łączny kurs kuponu to 3,00. Promocja LVbet kontynuowana jest co tydzień, a bonusy przyznawane za kupony z tygodnia ubiegłego. Każdy gracz może otrzymać wyłącznie jeden bonus w danym tygodniu trwania promocji, należy przy tym pamiętać, że wygrany kupon należy zgłosić wysyłając maila do bukmachera LVbet co trzeba zrobić do każdego poniedziałku do godziny 15:00. 

Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu jego przyznania i podlega 3 krotnemu obrotowi po minimalnym kursie wynoszącym 1,75. Warto zatem próbować swoich sił bo promocja jest naprawdę ciekawa, a biorąc pod uwagę to, że ma charakter cykliczny – szansa na dodatkową gotówkę pojawia się co tydzień w związku z czym aż żal byłoby w tym przypadku przynajmniej nie spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *