Skip to content

Jak w łatwy sposób dowiedzieć się, które typy lepiej jest odrzucić?

Jak w łatwy sposób dowiedzieć się, które typy lepiej jest odrzucić?

Wiele osób, które obstawiają zakłady bukmacherskie, nawet nie bierze pod uwagę tego, że warto jest prześwietlić każdy zakład, jaki oferuje bukmacher z danej kategorii sportowej. Naturalnie wymaga to odrobiny czasu, odpowiedniej wiedzy, oraz chęci, aby to zrobić. Jednakże w jaki sposób dowiedzieć się, które zakłady warto jest odrzucić? O tym, I więcej, już za chwilę!

Zacznij od znalezienia własnych schematów prześwietlania typów

Otóż to, zanim nauczysz się biegać – trzeba nauczyć się chodzić. W tym wypadku będzie potrzebne ci trochę czasu, oraz cierpliwości, ponieważ musisz prześledzić każdy typ, jaki bukmacher oferuje na twój wybrany sport – dajmy na to, na koszykówkę. Następnie musisz przyjrzeć się temu, jakie kursy bukmacher oferuje na dany zakład, a następnie wytypować swój wynik. I pamiętaj, typować, a nie obstawić – ponieważ w innym wypadku stracisz dużo pieniędzy. Później czekasz jedynie na to, aż wszystkie zakłady dojdą do skutku, I patrzysz jaki jest wynik. Jeśli wytypowałeś kilka dobrze – to świetnie, a teraz powtarzaj to, aż nie nauczysz się, które w ogóle warto jest typować, a które zakłady nawet nie warto zwracać uwagi. No niestety, ale tu akurat przyda się analityczny umysł, oraz matematyczne zdolności. W końcu nikt nie powiedział, że będzie łatwo, dlatego też ty powinieneś wiedzieć o tym, że aby wygrywać z bukmacherem, to trzeba mieć dużo motywacji oraz samozaparcia.

Odwiedź fora bukmacherskie

Zarejestrowanie się na renomowanych forach bukmacherskich tak naprawdę cię nic nie kosztuje – dlatego też warto jest znaleźć takie, które ma działy na akurat te sporty, które nas interesują – co może sprawić, że akurat tam znajdziemy osoby, które również się interesują akurat tą samą tematyką, co my. Dzięki temu oprócz znalezieniu nowych znajomych, być może dowiesz się czegoś więcej na temat typów, które akurat będą cię interesowały.

Nigdy nie myśl, że poprawne typowanie zakładów to prosta droga do bogactwa

O nie, to by było za proste, nieprawdaż? Dlatego jeśli marzysz o życiu wyłącznie z typowania a później obstawiania zakładów sportowych, najlepiej trochę zmodyfikować te marzenia – bo to prosta droga do tego, aby zostać bankrutem. Pamiętaj również, że aby nie brać zbyt dużego udziału w zakładach gotówkowych, możesz również ustawić limity, takie jak liczba zakładów lub kwota pieniędzy wydana na jeden zakład w miesiącu. To dobry sposób, aby ograniczyć swoje ewentualne zapędy, ponieważ w innym wypadku bardzo łatwo możesz się przeliczyć – w końcu gra została zaprojektowana w ten sposób, aby to bukmacher wygrywał – a tobie tylko od czasu do czasu udało się wygrać. Dlatego też, jeśli możesz – to nawet jeśli twój każdy typ po jakimś czasie okazuje się trafny – obstawiaj z umiarem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *