Jakich zasad powinien przestrzegać każdy pokerzysta? Otóż wiele początkujących zastanawia się, i nierzadko (ku niepocieszeniu innych graczy) odkrywa te zasady, popełniając przy tym sporo błędów. Dlatego też, dziś przedstawimy wam kilka z nich, których każdy początkujący pokerzysta powinien się trzymać!

Jeżeli grasz – nie pij!

Ta zasada oczywiście nie obowiązuje przy grze ze znajomymi bądź rodziną, ale w stacjonarnym przybytku oferującym gry karciane nie powinniśmy pić. Na internecie jest wiele filmów o doskonałych graczach pod wpływem alkoholu, którzy po paru godzinach tracą swoją wartość bo wypili zbyt wiele whisky. Naturalnie istnieje niewielka liczba znakomitych graczy, którzy stają się jeszcze lepsi i lepiej potrafią rozpoznać dobre układy kart w pokerze. Twoje szanse na to, że taką osobą jesteś właśnie ty, są niewielkie, dlatego też pij jedynie, gdy grasz ze znajomymi.

betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku
betclic promocja bonus bukmacherski, najwyższy na rynku

Nie narzekaj!

Każdemu może się zdarzyć spotkanie z dealerem, który psuje grę w decydujących momentach. Personel czasami podejmuje decyzje, które są przeciwko twoim interesom. Pogódź się z tym, pomyśl sobie kilka niewybrednych rzeczy o tej osobie ale nie narzekaj na ten temat. Narzekanie jedynie sprawia, że psujesz atmosferę gry dla każdego innego.

Jeśli nie czujesz się dobrze – nie graj!

Naturalnie przy grze najlepszych pokerzystów, czasami nawet kiedy nie czują się dobrze to i tak ich gra jest całkiem dobra. To nie dotyczy jednak większości normalnych ,,śmiertelników”. Dlatego też pamiętaj, jeśli nie możesz wykorzystać swoich umiejętności, w stu procentach, najlepiej jest wtedy zrezygnować z gry na jakiś czas. Poza tym, jeśli nie czujemy się dobrze, to zdecydowanie lepiej jest zostać w domu, z racji aktualnie panującej pandemii koronawirusa.

A co jeśli chcemy grać w legalnego pokera online?

Naturalnie nie każdy ma ochotę udawać się do stacjonarnego przybytku oferującego gry karciane. Dlatego też w internecie możemy znaleźć tak zwane Betgames, czyli symulowane gry karciane na gry takie jak : pokera, wojnę czy też bakarata. Naturalnie ta opcja na grę online jest w pełni legalna, jednakże wygląda ona nieco inaczej, niż byśmy byli w stanie to sobie wyobrazić, jednakże po opisaniu tej usługi na pewno wszystko się wam wyklaruje. Dodatkowo Betgames również prawdopodobnie będzie normalnie operowało w czasie kwarantanny.

Różnice między pokerem online a betgames

Otóż różnica polega na tym, że tak jak wcześniej wspominaliśmy, w betgames sts obstawiamy symulowane gry karciane. Zasady gry są zatem zachowane, ale w takiej formie, by były zgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Rozgrywka działa na tej zasadzie, że w transmisji na żywo widzimy panią krupier oraz grę, którą wybraliśmy. Może to być poker, bakarat czy też wojna. Pani krupier informuje nas o wszystkich ważnych aspektach gry, takich jak kiedy możemy zacząć obstawiać, kiedy zakłady się kończą, etc. Całą resztą zajmuje się panel gry, który widzimy po lewej stronie naszego ekranu w trakcie rozgrywki. Po prawej stronie znajduje się czat, na którym możemy konwersować z osobami które również obstawiają w tym momencie swoje wyniki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo 2020 rok oznacza dla pokera online?
Następny artykułObstawianie zakładów bukmacherskich – czy jest trudne?
W rankingu bukmacherów przez ostatnie kilka lat wygrywają te same zakłady bukmacherskie. Ubiegły rok przyniósł wiele zmian na rynku legalnych zakładów online, najlepszy bukmacher internetowy to nie tylko STS i Fortuna ale również Betclic, Betfan i Noblebet zgłaszają swoja gotowość do bycia liderem zakładów bukmacherskich w internecie.